Nikon Coolpix A1000 Ocena produktu:

od 1799,00 PLN

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Aparaty cyfrowe
  • Rozdzielczość: 16 Mpx
  • Zoom optyczny: 35 x
  • Zoom cyfrowy: 4 x
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)
  • Makro: od 1 cm
  • Wizjer: tak
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Czułość: 6400, 100

Sekrety miast. Bezkresne niebo. Aparat Nikon COOLPIX A1000 o rozdzielczości 16 MP jest nieduży i prosty w obsłudze, dzięki czemu jest nadzwyczajnym towarzyszem podróży. Imponujący obiektyw z 35-krotnym zoomem optycznym ma zakres ogniskowych od 24 do 840 mm.

Pozwala prosto przejść od klimatycznych ujęć szerokokątnych do szczególnie szczegółowych zbliżeń. Przejrzyj wszystko. Obfity wizjer elektroniczny. Perfekcyjnie kadruj miejskie ujęcia bez względu na oświetlenie i porę dnia.

Wizjer elektroniczny (EVF) o obfitym kontraście i rozdzielczości 1166 tys. Punktów zapewnia świetną widoczność, a także umożliwia komfortowe kadrowanie. Sensor zbliżenia oka włącza wizjer z chwilą zbliżenia aparatu do oka.

Pokaż piękno. Filmy 4K. Uchwyć energiczność, dźwięki i zachody Słońca. Rejestruj filmy w zniewalającej jakości 4K/UHD z prędkością do 30 kl./s i w rozdzielczości Full HD z prędkością do 60 kl./s. Zastosowana funkcja filmów poklatkowych upraszcza rejestrowanie spektakularnych klipów ukazujących ulice albo gromadzące się chmury burzowe.

mocny uchwyt zapewnia stabilność, a boczna dźwignia zoomu umożliwia zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną.

ułatwia to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr. Odkryj wszystkie kąty. Odchylany ekran i dotykowe komponenty sterujące. Proste komponowanie ujęć pod interesującymi kątami. Wielki odchylany wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,6 cm (3 cali) i rozdzielczości 1036 tys.

punktów błyskawicznie się włącza, a także pozwala na obsługę AF i spustu migawki w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo. W trybie odtwarzania możesz powiększać i pomniejszać obrazy oraz przełączać widok pomiędzy nimi.

Dopracuj każdy detal. Rejestrowanie obrazów w formacie RAW. Przejmij całkowitą kontrolę nad zdjęciami dzięki możliwości fotografowania w formacie RAW. Wszystkie dane zdjęć są zachowywane, więc możesz korygować ich dowolne aspekty za pomocą ulubionego oprogramowania do edycji zdjęć.

OSTRE I stabilnE FOTOGRAFOWANIE AF z wyszukiwaniem celu ekspresowo ustawia ostrość na obiektach, choćby w słabym świetle. ŚLEDŹ ODWIEDZONE MIEJSCA. DZIEL SIĘ TYM, CO WIDZISZ. Po co czekać? Aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android zagwarantuje nieustanne połączenie aparatu ze smartfonem lub tabletem.

STAŁA GOTOWOŚĆ Dzięki bogatej gamie akcesoriów producenta Nikon przygotujesz się na każdą sytuację, na przykład wycieczkę po mieście czy wędrówkę po górach....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Aparaty cyfrowe