Nikon Coolpix B500 Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 4%

 • Producent: Nikon
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16 Mpx
 • Zoom optyczny: 40 x
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa max: 900
 • Stabilizator obrazu: optyczny
 • Wizjer: nie
 • Nośnik danych: karta SD, pamięć wewnętrzna
 • Rodzaj zasilania: AA
 • Kolor: czarny
 • Balans bieli: auto
 • Czułość: 1600, 3200, 6400, 125
 • Ogniskowa: 4.0-160 mm

Dzięki aparatowi Nikon COOLPIX B500 ciesz się zachwycającą jakością fotografii i prostotą obsługi.

Korzystaj z możliwości, jakie daje obiektyw NIKKOR z 40-krotnym zoomem optycznym z możliwością uzyskania 80-krotnego powiększenia przy pomocy funkcji Dynamic Fine Zoom¹ – znajdź się w samym centrum akcji i ciesz się wspaniałą stabilnością obrazu dzięki bocznej dźwigni zoomu. Dzięki odchylanemu wyświetlaczowi LCD o wysokiej rozdzielczości fotografuj i filmuj z różnorodnych perspektyw, prosto uchwyć fotografowane obiekty dzięki przyciskowi zoomu krokowego i połącz aparat z urządzeniem inteligentnym przy pomocy technice SnapBridge. Instynktowna obsługa usprawnia fotografowanie, pokrętło trybu pracy zagwarantuje dostęp do stosowanych funkcji, a klasyczna stylistyka powoduje, iż aparat komfortowo leży w rąk.

wyposażony w 16-megapikselową matrycę aparat COOLPIX B500 pozwala uwieczniać sceny z życia z niezwykłej perspektywy.

PROSTA I instynktownA OBSŁUGA oraz rewelacyjnA JAKOŚĆ zdjęć

Ciesz się łatwością obsługi i gwarancją genialnych zdjęć, skupiając całą kreatywność na warstwie kompozycyjnej. Pokrętło trybu pracy zagwarantuje komfortowy dostęp do użytkowanych funkcji, a obszerny zakres opcji pozwala prosto nagrywać piękne filmy w jakości Full HD (1080p/60i) i uzyskiwać niezwykłe zdjęcia podczas podróży lub oddawania się swojemu hobby (np. Obserwacji gwiazd lub ptaków). Perfekcyjna matryca CMOS w technice BSI (Back Side Illumination) o rozdzielczości 16 milionów pikseli zapewnia wysoką jakość zdjęć, a zasilanie dostępnymi na całym świecie bateriami typu AA zapewnia możliwość wykonywania fotografii podczas każdej podróży.

OBIEKTYW NIKKOR Z 40-KROTNYM ZOOMEM OPTYCZNYM

Dzięki obiektywowi NIKKOR z 40-krotnym zoomem optycznym z możliwością uzyskania 80-krotnego zwiększenia za pomocą funkcji Dynamic Fine Zoom¹ z łatwością uwiecznisz każde wydarzenie sportowe, uzyskasz bardzo szczegółowe fotografie odległych składników miejskiego krajobrazu albo wykonasz niezwykle wyraziste zdjęcia Księżyca i nocnego nieba. Dzięki cenionej optyce NIKKOR ten kompaktowy aparat zagwarantuje wyjątkową jakość obrazu i zakres ogniskowych wynoszący od 22,5 mm w ustawieniu szerokokątnym do 900 mm w ustawieniu teleobiektywu (w przeliczeniu na format małoobrazkowy).

SKUTECZNA REDUKCJA DRGAŃ (VR)

Stabilność aparatu ma kluczowe znaczenie dla ostrości fotografii. Produktywny system redukcji drgań ogranicza poruszenie spowodowane drganiem aparatu, zapewniając ostrość fotografii nawet przy 40-krotnym przybliżeniu. Optyczny system redukcji drgań pozwala wydłużyć czas otwarcia migawki o 3 poziomy (zgodnie ze standardem stowarzyszenia CIPA przy ustawieniu najdłuższej ogniskowej), a komfortowy uchwyt pozwala dodatkowo rozszerzyć stabilność aparatu.

SNAPBRIDGE

technologia SnapBridge zapewnia stałą łączność (przy niskim zużyciu energii) między aparatem a smartfonem albo tabletem, usprawniając zarządzanie twórczością fotograficzną. Możesz dzisiaj prędko przesyłać wykonane fotografie do urządzenia inteligentnego i udostępniać je w wyśmienitej jakości. Możesz także sterować funkcjami aparatu z poziomu telefonu, aktualizować jego oprogramowanie i korzystać z wielu innych możliwości.

Aplikacja na urządzenia z Androidem jest już przystępna. Aplikacja na urządzenia z systemem iOS będzie przystępna w sklepie App Store® począwszy od sierpnia 2016 roku.

POKRĘTŁO TRYBU PRACY

Spersonalizuj obsługę aparatu dzięki możliwości szybkiego wyboru ulubionych funkcji, takich jak tryb samoczynny, program tematyczny czy tryb fotografii sportowych, za pomocą pokrętła trybu pracy w górnej części aparatu. Dzięki temu zmiana ustawień staje się łatwa i intuicyjna, a realizowanie zdjęć – czystą przyjemnością.

NIEZWYKŁA JAKOŚĆ FILMÓW HD

Na za każdym razem zapomnij o niewyraźnych filmach i ciesz się zrównoważonym obrazem Full HD (1080p/60i) uzyskiwanym dzięki 4-osiowej hybrydowej redukcji drgań, która za pomocą optycznego i elektronicznego systemu kompensuje drganie aparatu i zapobiega rozmyciu obrazu – nawet przy pełnym, 40-krotnym powiększeniu optycznym. Zaskocz znajomych niezwykle wyrazistymi filmami z rodzinnych uroczystości, koncertów, zwiedzania obiektów architektonicznych czy wypadów na łono natury, bez względu na odległość od fotografowanego obiektu, i korzystaj z możliwości realizowania zdjęć podczas filmowania.

wielki ODCHYLANY ekran O PRZEKĄTNEJ 7,5 CM (3 CALE) I ROZDZIELCZOŚCI 921 000 PUNKTÓW

Ciesz się łatwością wykonywania zdjęć dzięki odchylanemu wyświetlaczowi o szerokim kącie oglądania, który usprawnia kreatywne tworzenie kombinacji i wyświetla starannie to, co zostanie uwiecznione na zdjęciu. Rób fotografie i nagrywaj filmy w komfortowej pozycji dzięki szerokiemu zakresowi kątów zapewniającemu sprężystość w sytuacji każdego rodzaju obiektu. Ekran o wysokiej rozdzielczości cechuje się nad wyraz niedużym zużyciem energii, co przekłada się na możliwość wykonania obszerniejszej liczby zdjęć. Dodatkowo gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorów i rewelacyjną widoczność pod zróżnicowanymi kątami. Warstwa przeciwodblaskowa i akrylowa powłoka zapobiegająca pojawianiu się odcisków palców zapewniają wyrazisty obraz w każdej sytuacji, a 5-stopniowa regulacja jasności zapewnia nieprzeciętną widoczność wyświetlanych zdjęć w słoneczne dni.

komfortowY UCHWYT, minimalne wymiary

Dzięki użytecznej konstrukcji aparat zapewnia pewny, wygodny chwyt mimo szczególnie małych wymiarów – ok. 113,5 (szer.) x 78,3 (wys.) x 94,9 mm (gł.). Ponadto charakteryzuje się klasyczną stylistyką, znakomitymi parametrami i niewiele waży – ok. 542 g, łącznie z bateriami i kartą SD.

AF Z WYSZUKIWANIEM CELU

technika AF z wyszukiwaniem celu, która na podstawie analizy warunków fotografowania momentalnie identyfikuje obiekt, ustawia ostrość w mgnieniu oka. Starczy skierować aparat w stronę fotografowanego obiektu, a system momentalnie odgadnie, na który obszar ustawić ostrość. Aktywne pola ostrości są automatycznie regulowane do wymiaru obiektu, co zagwarantuje znakomitą ostrość wszystkich fotografii. Sprawność trybu AF z wyszukiwaniem celu jest taka sama w przypadku obiektów (dodatkowo niewielkich, takich jak kwiaty czy potrawy) znajdujących się w centrum kadru, jak i na jego obrzeżach.

¹ powiększenie uzyskane przy pomocy funkcji Dynamic Fine Zoom jest liczone od najszerszego położenia zoomu optycznego.

artykuł
marka
Kod producenta
Nikon B500 purple
EAN
0018208949038
Podstawowe informacje wymiary
Szerokość [mm]
113.5
Wysokość [mm]
78.3
Grubość [mm]
94.9
cechy matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
-2EV do +2EV z krokiem co 1/3EV
automatyczny
Automatyka programowa (P)
Film
techniczne
odporna na kurz
typowa
Baterie AA
asygnowany akumulator
zastosowane technologie
WiFi
Zapis informacji Lampa błyskowa
zastosowana - podnoszona
automatyczny
Włączona
Wyłączona
Podgląd fotografii Funkcje
10 sekund
2 sekundy
5 sekund
Tak
Śledzenie obiektów w ruchu
Czarno-biały
Film
Krajobraz
Makro
Portret
Sport
fotografie nocne
dołączone wyposażenie
Bateria
przewód USB
Pasek
Pokrywa na obiektyw
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 22 460 87 60
Opis:
Serwis i Status naprawySerwis lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowychoraz pozostałych produktów z wyłączeniem aparatów COOLPIX.Nikon Polska Sp. Z o.o.ul. Łopuszańska 38B02-232 Warszawa, PolskaGodziny pracy serwisu:poniedziałek 10:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:30 - 16:30.Kontakt z serwisem Nikon Polska:tel. +48 22 460 87 60e-mail: [email protected]fax + 48 22 460 87 38Informacje online o statusie naprawy sprzętu w serwisie Nikon Polskadostępne są w zakładce STATUS NAPRAWY.Serwis aparatów COOLPIXVSP DATA a.s.Údolní 2188390 64 Tábor, Republika Czeskawww.vspdata.czKontakt z serwisem VSP Data:Tel. +48 22 460 87 32, pon. - pt. 9 – 17e-mail: [email protected] (obsługa w j. Polskim)Więcej danych na temat serwisu w zakładce SERWIS albo pod numerem telefonu infolinii NIKON +48 (22) 460 87 32. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Aparaty cyfrowe