Nikon Coolpix B600 Ocena produktu:

od 1299,00 PLN

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Aparaty cyfrowe
  • Zoom optyczny: 60 x
  • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Makro: od 1 cm
  • Rodzaj zasilania: akumulator

Aparat cyfrowy pozwalaużyć jego ogromne możliwości rejestrowania obrazów w szczególnie szerokim zakresie ogniskowych bez względu na warunki. Nowoczesny obiektyw NIKKOR 60-krotnym zoomem optycznym ma ogniskowe w zakresie od 24 do 1440 mm.

Niezależnie od tego, czy chcesz przybliżyć widok, czy kadrować szeroko, aby uchwycić dzieci w akcji, ten aparat pozwoli Ci zrealizować swoją wizję. Filmy w rozdzielczości Full HD. Dźwięk stereo. Naciśnięcie specjalnego przycisku filmowania sprawia rozpoczęcie nagrywania obrazu w rozdzielczości Full HD (1080p/30p) z dźwiękiem stereo.

Mechanizm redukcji drgań przeciwdziała skutkom drgania aparatu, gwarantując stabilność nagrywanych filmów nawet przy filmowaniu w marszu. Edycja w aparacie pozwala oglądać pojedyncze klatki, a także eliminować niepotrzebne fragmenty podczas odtwarzania filmów.

SnapBridge. Momentalne rejestrowanie i udostępnianie. Po co czekać? Opracowana poprzez markę Nikon aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android zapewnia nieustanne połączenie aparatu ze smartfonem albo tabletem.

prędko dziel się swoimi zdjęciami. Śledź datę i lokalizację za pomocą modułu GPS w urządzeniu inteligentnym. Możesz nawet fotografować zdalnie przy pomocy urządzenia inteligentnego. Wyśmienity wygląd.

Łatwa obsługa. Dzięki uchwytowi znanemu z lustrzanek aparat pewnie leży w dłoni. Wygodnie rozmieszczone części sterujące powodują, iż obsługa aparatu jest przystępna i intuicyjna. Dzięki akumulatorowi jonowo-litowemu dasz radę sfotografować wszystko, niezależnie od tego, czy będą to urodziny, czy ekscytująca podróż.

Wykaż się kreatywnością. Bez względu na to, co fotografujesz. COOLPIX B600 jest tak przystępny w obsłudze, iż każdy może robić nim świetne fotografie i filmy. Programy tematyczne takie jak Sport, Makro i Zachód Słońca automatycznie dobierają słuszne ustawienia dające najlepsze efekty.

Aby zapewnić Ci największą wygodę fotografowania, aparat może wybrać najkorzystniejszy program tematyczny za Ciebie. Tryby kreatywne wyzwolą w Tobie artystę Retusz upiększający pozwala edytować pojedyncze zdjęcia i kreować atrakcyjne portrety.

Tryb kreatywny umożliwia wyświetlenie podglądu dziesiątek efektów artystycznych do zdjęć i filmów przed rozpoczęciem fotografowania lub filmowania. Tryb makro pozwala robić wyśmienite zdjęcia olśniewających śladowych szczegółów.

obfity monitor. Łatwe kadrowanie. COOLPIX B600 ma 3-calowy monitor LCD o rozdzielczości 921 tys. Punktów z warstwą przeciwodblaskową. Jasność monitora można regulować, więc obraz pozostanie wyraźny choćby w jasnym świetle słonecznym.

duży kąt widzenia wspaniale się nadaje do komponowania nieszablonowych zdjęć. Prędki i bezproblemowy autofokus Chcesz fotografować albo filmować sceny w słabym świetle albo szybką akcję? Rejestruj nieprzeciętnie ostre fotografie i filmy, nie martwiąc się o irytujące zmiany w ostrości.

AF z wyszukiwaniem celu momentalnie ustawia ostrość na obiektach, choćby w słabym świetle. Twarze i mniejsze obiekty są skrupulatnie rozpoznawane. Stała gotowość Dzięki bogatej gamie akcesoriów firmy Nikon przygotujesz się na każdą sytuację, na przykład rodzinne spotkanie czy zwiedzanie atrakcyjnych miejsc na wakacjach.

Miej aparat zawsze pod ręką dzięki przeznaczonej torbie COOLPIX. Weź ze sobą zapasowy akumulator jonowo-litowy,zawsze być gotowym na fotografowanie w plenerze.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Aparaty cyfrowe