• Producent: Nikon
 • Kategoria: Aparaty cyfrowe
 • Rozdzielczość: 16 Mpx
 • Zoom optyczny: 86 x
 • Przekątna ekranu: 3.0 "
 • Ogniskowa min: 24
 • Ogniskowa max: 2000
 • Stabilizator obrazu: optyczny
 • Wizjer: tak
 • Nośnik danych: karta SD
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Kolor: czarny
 • Balans bieli: auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny
 • Czułość: 100, 6400, 12800
 • Ogniskowa: 4.3-357 mm

Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii niewątpliwie zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować detale niewidoczne gołym okiem.

Błyskawiczne fotografowanie dzięki prędkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o efektywności 5 stopni ekspozycji.

Ruchomy monitor i zastosowany wizjer elektroniczny rozciągliwe kadrowanie w trakcie rejestrowania bogatych w szczegóły zdjęć i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu.

zaimplementowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką skrupulatnością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technice Wi-Fi¹ i NFC² zrobione zdjęcia można natychmiast udostępniać.

Skonstruowany z myślą o komforcie fotografowania aparat COOLPIX P900 pozwala bardziej niżeli kiedykolwiek zbliżyć się do przepiękna przyrody.
¹ Przed zastosowaniem należy zainstalować na urządzeniu inteligentnym aplikację Wireless Mobile Utility firmy Nikon (przystępną dla systemów iOS i Android).
² technologia Near Field Communication (NFC) jest obsługiwana poprzez zgodne smartfony i tablety z systemem Android (w wersji 4.0 lub nowszej). Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu aplikację Wireless Mobile Utility marki Nikon i skonfigurować je pod kątem przesyłania zdjęć.

znaczny ruchomy monitor LCD

wygodny ruchomy monitor LCD (RGBW) typu Clear Color Display o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości około 921 tys. Punktów pozwala eksperymentować z kreatywnymi perspektywami, a także kadrować dynamiczną akcję. Powłoka przeciwodblaskowa zagwarantuje słuszną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie filmów Full HD

Płynnym filmom Full HD (1080/60p) może dzisiaj towarzyszyć wysokiej jakości dźwięk nagrywany poprzez mikrofon zmieniający charakterystykę kierunkową w zależności od ustawienia zoomu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala szybko przechodzić z trybu zdjęć do trybu filmowania.

Film poklatkowy

Łatwość tworzenia ładnych sekwencji poklatkowych. Starczy wybrać sfotografowaną sytuację, a ze fotografii zrobionych z interwalometrem zostanie samoczynnie utworzony 10-sekundowy film poklatkowy.

Zoom mikrofonu

Filmy o rozdzielczości Full HD charakteryzuje wysokiej jakości dźwięk kierunkowy gwarantowany poprzez funkcję Zoom mikrofonu, która zmienia charakterystykę kierunkową stosownie do zmian ogniskowej.

Soczewka ze szkła Super ED

lecz ten solidny zoom pozwala rejestrować obiekty z całym bogactwem szczegółów, tubus obiektywu pozostaje kompaktowy, a układ optyczny nadzwyczajnie radzi sobie z aberracją chromatyczną dzięki soczewce ze szkła Super ED.

Tryby Księżyc i Obserwacja ptaków

nieprzystępne fotograficzne tematy, takie jak ptaki i księżyc, stają się nietrudne dzięki funkcji samoczynny dobór programów, która usprawnia ogniskowanie i upraszcza wybór ustawień oraz zapewnia, że uzyskiwane wyniki są za każdym razem nieszablonowe.

znaczny kąt oglądania

Kreatywne komponowanie i niecodzienne perspektywy nie stanowią już problemu za sprawą monitora LCD o szerokim kącie oglądania. Można fotografować z góry, ponad przeszkodami, lub z dołu, aby zarejestrować spotkanie oko w oko ze zwierzęciem.

Konfigurowalny przycisk funkcji (Fn)

użytkowane funkcje można przypisać do przycisku Fn, by spersonalizować w ten sposób obsługę aparatu. Do zmiany ustawień wystarczy wtedy jedno naciśnięcie przycisku. Pokrętło trybu pracy

Znajdujące się na górze aparatu pokrętło trybu pracy można obsługiwać jedną ręką, uzyskując nietrudny dostęp do najważniejszych ustawień, w tym manualnych trybów ekspozycji (P/S/A/M).

AF z wyszukiwaniem celu

Autofokus w trybie AF z wyszukiwaniem celu błyskawicznie i starannie identyfikuje obiekt oraz samoczynnie ustawia na nim ostrość, dzięki temu można skoncentrować się na kompilacji kadru.

System COOLPIX Picture Control

Ustawienia Picture Control pozwalają w prosty sposób kontrolować wygląd zdjęć. Dostępne opcje to między innymi Neutralne do naturalnie wyglądających fotografii, Żywe do wyjątkowo kolorowych zdjęć, Monochromatyczne do zdjęć czarno-białych i Niestandardowe z możliwością skorygowania maksymalnie dwóch parametrów, na przykład kontrastu lub nasycenia.

wbudowany wizjer elektroniczny

czujnik zbliżenia oka namierza przyłożenie oka do wizjera i automatycznie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając bezproblemowe kadrowanie bez względu na styl fotografowania.

Przycisk zoomu krokowego

Gdy obiekt fotografowany z znacznym zoomem chwilowo zniknie z kadru, starczy jedno naciśnięcie przycisku obok dźwigni zoomu,momentalnie wrócić do ustawienia szerokokątnego i bez trudu ponownie uchwycić obiekt.

Boczna dźwignia zoomu

Boczną dźwignię zoomu można obsługiwać lewą ręką, minimalizując tym samym drgania aparatu, by uzyskać płynne filmy i wyraźne zdjęcia.

Długi czas działania akumulatora

Wydłużony czas działania dzięki pokaźniejszej energooszczędności akumulatora to więcej fotografii i dłuższe filmy Full HD.

Kompensacja błysku

perfekcyjnie zrównoważenie ekspozycji dzięki kompensacji błysku (od -2 do +2 EV), która pomaga zbalansować oświetlenie obiektu światłem lampy z oświetleniem tła i gwarantuje naturalne zdjęcia.

19 programów tematycznych

Ten aparat może pomóc w dostosowaniu najkorzystniejszych ustawień do bieżącej sytuacji. Wystarczy wybrać program tematyczny najlepiej dobrany do obiektu i warunków, a aparat automatycznie zoptymalizuje ustawienia.

EXPEED C2

prędki i progresywny system przetwarzania obrazu firmy Nikon bezzwłoczne działanie, perfekcyjną jakość fotografii i genialne efekty przy wysokiej czułości.

artykuł
producent
Kod producenta
Nikon P900 black
EAN
0018208944262
Podstawowe dane rozmiary
Szerokość [mm]
139.5
Wysokość [mm]
103.2
Grubość [mm]
137.4
parametry matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
automatyczny
techniczne
przeznaczony akumulator
zaimplementowane technologie
GPS
WiFi
Zapis informacji Lampa błyskowa
zaimplementowana - podnoszona
samoczynny
Manualny
Podgląd zdjęć Funkcje
10 sekund
2 sekundy
AF oparty na detekcji kontrastu
Dotykowy AF
Inteligentne rozpoznawanie twarzy
dołączone wyposażenie
Akumulator
kabel USB
Ładowarka
Pasek
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48 22 460 87 60
Opis:
Serwis i Status naprawySerwis lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowychoraz pozostałych produktów z wyłączeniem aparatów COOLPIX.Nikon Polska Sp. Z o.o.ul. Łopuszańska 38B02-232 Warszawa, PolskaGodziny pracy serwisu:poniedziałek 10:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:30 - 16:30.Kontakt z serwisem Nikon Polska:tel. +48 22 460 87 60e-mail: [email protected]fax + 48 22 460 87 38Informacje online o statusie naprawy sprzętu w serwisie Nikon Polskadostępne są w zakładce STATUS NAPRAWY.Serwis aparatów COOLPIXVSP DATA a.s.Údolní 2188390 64 Tábor, Republika Czeskawww.vspdata.czKontakt z serwisem VSP Data:Tel. +48 22 460 87 32, pon. - pt. 9 – 17e-mail: [email protected] (obsługa w j. Polskim)Więcej danych na temat serwisu w zakładce SERWIS lub pod numerem telefonu infolinii NIKON +48 (22) 460 87 32. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Aparaty cyfrowe