Nikon Z6 Ocena produktu:

od 8699,00 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Aparaty cyfrowe
  • Nagrywanie filmów: 1280 x 720 (HD)
  • Wizjer: tak
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Balans bieli: ręczny, auto, cień, zachmurzenie, światło dzienne
  • Czułość: 100, 51200, 25600

Twoja wizja. Twój głos. Podziel się swoimi pomysłami. Dzięki czułej, pełnoklatkowej matrycy możesz robić fotografie, które przykują wzrok. OSTRE NA CAŁEJ POWIERZCHNI KADRU Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 24,5 mln pikseli w połączeniu z autofokusem w płaszczyźnie ogniskowej rejestruje ostre jak brzytwa fotografie o niezwykłym poziomie szczegółowości.

POKONUJ BARIERY szybkośCI Niezwykły procesor przetwarzania EXPEED 6 gwarantuje zdjęcia o niskim poziomie szumów i bardzo duży zakres dynamiki niezależnie od czułości ISO. Mocowanie Z. Więcej światła. Więcej możliwości Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych powoduje, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Z 6 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób.

szeroka średnica mocowania. Trwały wyraz Dzięki sporemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat z kolekcji Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła.

natchniony światłem Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa budowa układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z marki Nikon w połączeniu z mocowaniem bagnetowym o znacznej średnicy pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.

Jeden adapter. Niezliczone inspiracje Adapter do mocowania FTZ zezwala na swobodne korzystanie z dotychczasowych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F z aparatem Z 6 producenta Nikon. Fotografie nie tracą na jakości.

dodatkowo obiektywy bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość dzięki mechanizmowi redukcji drgań w aparacie. Czułość ISO 100–51200. Inspirujące zdjęcia nawet przy słabym świetle Ciesz się swobodą rejestrowania szczegółów przy słabym świetle – od nocnych fotografii miasta po portrety w półmroku.

Pełnoklatkowy format. Pełny obraz Ultraszeroki autofokus. Ostrość na całej powierzchni kadru. TWÓRZ obfite KADRY Ultraszeroki autofokus z pokryciem 90% kadru pozwala rejestrować olśniewająco ostre zdjęcia.

Dzięki współpracy z fenomenalnym mechanizmem autofokusa w obiektywach z mocowaniem Z producenta Nikon bez trudu wykrywane są obiekty choćby na krawędzi kadru. Z niezwykłą precyzją – nawet w przypadku kadrów pionowych.

USTAWIAJ OSTROŚĆ DOWOLNIE System AF natychmiast namierza ruch. Choćby śladowe albo momentalnie poruszające się obiekty można śledzić z maksymalną precyzją niezależnie od warunków oświetleniowych. Tryb skrupulatny AF pozwala wspaniale uchwycić nawet najmniejsze detale.

W ŚWIETLE Pomiar ekspozycji do –4 EV jest przystępny w przypadku fotografowania obiektywem o maksymalnym otworze względnym f/2 lub jaśniejszym. Przejrzyj nieuchwytne niuanse w cieniach. Ustawienie ekspozycji na szczegółach nawet przy świetle Księżyca nie jest już problemem.

UCHWYĆ TEN WYRAZ TWARZY Procesor AF z algorytmem inteligentnego wykrywania twarzy utrzymuje ostrość na twarzy. Magia spojrzenia. Magia ekspresji. Dzisiaj możesz uchwycić ulotne piękno –...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Aparaty cyfrowe