• Producent: NordicTrack
  • Kategoria: Bieżnie

Bieżnia elektryczna NordicTrack® T 7.0 to jeden z podstawowych modeli bieżni dedykowanych do wykorzystywania domowego. Posiada wszystkie niebędne parametry i funkcje potrzebne do komfortowego i skutecznego treningu biegowego. Wyposażona jest m.in. W 20 najróżniejszych programów treningowych, regulację kąta nachylenia pasa bieżnego, podwójny system nawiewu AutoBreeze™ i obfity zakres elektronicznej regulacji szybkości.

Atutem sprzętu jest zastosowany system składania bieżni SpaceSaver® i systemem EasyLift™ Assist opartym na hydraulicznych sprężynach tłumiących, które ułatwią składanie bieżni, żeby zaoszczedzić przestrzeń w domu. Ponadto bieżnia wyposażona jest w głośniki, sensory pomiaru pulsu, a także progresywny system amortyzacji FlexSelect™ Cushioning zbudowany z dwóch rodzajów poduszek amortyzyjących. Bieżnia elektryczna T 7.0 to poręczna i prosta bieżnia, której nie może zabraknąć w domowej strefie fitness.

SYSTEM SKŁADANIA BIEŻNI SPACESAVER Złoż swoją bieżnie, aby prosto ją przechowywać. System EasyLift oparty na hydraulicznych sprężynach tłumiących, pomoże Ci w nieskomplikowany sposób złożyć bieżnie, aby zaoszczedzić przestrzeń w domu.

SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI FLEXSELECT Nasz najistotniej nowoczesny system amortyzacji bieżni NordicTrack. System FlexSelect jest zbudowany z 2 rodzajów poduszek. Jedna część zapewnia amorytyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów, drugi umiejscowiony od ramy bieżni daje odczucia treningu prowadzonego na świeżym powietrzu.

SILNIK 2.75 CHP DURX Cichy i energiczny silnik zagwarantuje świetną skuteczność. Zbudowany, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi i zagwarantuje redukcję hałasów oraz skuteczne chłodzenie części urządzenia.

ZINTEGROWANY PRZYCISK KONTROLI prędkośCI I NACHYLENIA przypasuj swoją szybkość, a także nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony tuż obok monitora pracy serca, żeby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

wyświetlacz Z SYSTEMEM IFIT dzięki temu wyświetlaczowi mozesz obserwować spalanie swych kalorii i przebieg treningu. Znaczny kąt widzenia monitora pozwala luźno odczytywać predkośc czas dystans, puls i spalane kalorie. Oryginalny system dźwiekowy pozwala Ci utrzymywać tempo i na bieżąco kontrolować progres treningu.

Główna zaleta iFit to możliwość śledzenia i analizy naszej energiczności 24 h/dobę, począwszy od ilości tworzonych kroków, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, poprzez zliczanie spożytych poprzez nas kalorii, po analizę jakości naszego snu. Wszystkie dane i statystyki są na bieżąco rejestrowane i synchronizowane, wyprodukowane są wykresy i analizy, co umożliwia ciągłe śledzenie postępów i wyznaczanie nowych celów w dążeniu do stosownej efektywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Wszystko, co robimy z iFit – czy pokonujemy kolejne kilometry na urządzeniu fitness z funkcją iFit, czy spacerujemy z psem, czy robimy sobie krótką drzemkę, nosząc przy sobie jedno z urządzeńiFit – wszystko to łączy się z tą samą chmurą. Oznacza to, iż bez względu na sposób korzystania z iFit, wszystkie statystyki odnajdziemy na dowolnej platformie iFit, zabezpieczone i zgromadzone w jednym wygodnym miejscu.

Aplikacja iFit daje możliwość tworzenia własnych tras treningowych na całym świecie, bazujących na Google Maps i Google Street View oraz rywalizowania z innymi użytkownikami w społeczności iFit lub korzystania z setek gotowych programów treningowych na rozmaitych stopniach nowoczesnia, opracowanych przez certyfikowanych trenerów personalnych, w tym Jillian Michaels, znanej amerykańskiej trenerki, autorki domowych programów treningowych, a także książek dotyczących zdrowego trybu życia.

WENTYLATOR AUTOBREEZE samoczynnie dopasowuje moc nawiewu do poziomu szybkośći, a także przebiegu Twojego treningu.

POMIAR PULSU Kontroluj zakresy swojego tętna przy pomocy systemu CardioGrip. Czujniki są wbudowane w oba drążki podporowe,błyskawicznie i skrupulatnie mierzyć puls.

PORT MUZYCZNY Podłącz odtwarzacz mp3 do głównej konsoli urządzenia i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie sie błogi dzięki 2-calowym głośnikom zastosowanym w konsole urządzenia.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Funkcje:

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Bieżnie