• Producent: ABARQS
  • Kategoria: Bieżnie

Bieżnia Abarqs BZ-42.5 to wysokiej jakości, bieżnia elektryczna, dedykowana do korzystania domowego. Bieżnia została wyposażona w zaawansowany komputer o bogatej funkcjonalności i mocny silnik o mocy 3 KM.

mocna budowa w połączeniu z dużą powierzchnią użytkową o wymiarach 420 x 1200 mm i nośnością (dopuszczalnym obciążeniem) do 130 kg, zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń. W pamięci komputera zapisano 12 gotowych programów treningowych, a także program manualny, który zezwala na dopasowanie programu treningowego według własnych potrzeb.

ekran bieżni wyświetla wszelkie niezbędne w trakcie treningu dane takie jak: szybkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Dodatkowe atuty sprzętu to gniazdo do podłączenia słuchawek, port USB, czujniki tętna w uchwytach, wysoka szybkość maksymalna - 18 km/h, kółka transportowe.

Dzięki tym właściwościom, Bieżnia Abarqs BZ-42.5 stała się szczególnie popularnym modelem bieżni do domu.  • Bieżnia jest wyekwipowana w specjalne CS - Cushioning System (6szt) wkładki redukujące hałas i wstrząsy. Niski poziom hałasu zapewnia ponadto wysokiej klasy silnik. Bieżnia pracuje zatem cicho, dzięki czemu nieprzeciętnie pasuje do mieszkań.
  • Bieżnie pozostała doposażona o system składania do pionu, a także rolki transportowe usprawniające jej przemieszczanie po zakończonym treningu.
  • Komputer, który wyświetla wszystkie parametry biegu, m.in.: dystans, czas, prędkość, tętno, spalone kalorie
  • Bieżnia oferuje 12 gotowych programów o najróżniejszym stopniu nowoczesnia treningu.
  • Nasza bieżnia ma kąta nachylenia pasa biegowego 3 stopniowy, który ustawisz manualnie - to kolejne mocne strony tej bieżni.
wymiar i waga:

waga: 54 kg
rozmiary opakowania: 32 x 74 x 161 cm.[wys x szer x dł]
waga z opakowaniem: 59 kg

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Bieżnie