• Producent: Capital Sports
  • Kategoria: Bieżnie

Biegnij swobodnie: dzięki bieżni z kolekcji Infinity producenta CAPITAL SPORTS Twój trening cardio stanie się przeżyciem na wysokim poziomie! Bieżnia Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS to najnowocześniejsza technika biegania do Twojego treningu cardio i wytrzymałościowego z wyjątkowo dużą powierzchnią biegową, która dzięki ekranowi dotykowemu TFT, połączeniu Wi-Fi i zastosowanej oglądarce Chrome zbrata Cię z całym światem Internetu.

ma liczne funkcje wygodne, jak np. System NX-AeroFan zapewniający świeże powietrze i ciągłe chłodzenie, zastosowane głośniki i połączony system zawieszenia 6P-AntiShock gwarantujący wyjątkowo naturalne uczucie w trakcie biegu, dzięki któremu zapomnisz, iż trenujesz – w pełni niezależnie od pogody i pory roku!

Witamy w multimedialnym treningu przyszłości z możliwością dzielenia się wynikami: Dzięki zaimplementowanemu ekranowi dotykowemu TFT o przekątnej 9 cali z połączeniem Wi-Fi bieżnia Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS otwiera cały świat Internetu w trakcie treningu domowego.

Ci trzeba bodźca optycznego do biegania? Żaden problem, masz dostęp do tysięcy filmów z realnymi trasami biegowymi, np. W Kinomap, które możesz odkrywać podczas treningu. Możeszzespolić się z licznymi bazami danych plików multimedialnych, np.

Netflix, YouTube albo Spotify, aby uzyskać dostęp do filmów, wideo, książek i muzyki, dzięki temu zespoisz swój multimedialny trening wedle własnych życzeń. Minikomputer ma oczywiście także możliwość dzielenia się rezultatami treningowymi bezpośrednio na Twoim koncie na Facebooku.

Możesz również surfować po Internecie – tyle urozmaicenia w trakcie joggingu nie było jeszcze nigdy. Stanowczo poręczne: przez wbudowany port USB lub wejście AUX 3,5 mm i zastosowane głośniki możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę, dopasowując ją do aktualnego treningu.

Jeżeli wolisz używać w trakcie treningu swoich własnych maszyn, możesz takżeużyć uchwyt na tablet zamontowany na bieżni Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS, aby oglądać filmy na tablecie lub smartfonie, słuchać muzyki lub po prostu czytać korzystną książkę w trakcie treningu.

Świeżość podczas treningu zapewnia system NX-AeroFan z efektywnym wentylatorem zapewniającym chłodne powietrze. Bieżni a Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS to nie tylko najwyższa jakość w zakresie multimediów: obszerna powierzchnia biegowa o wymiarach 50 x 140 cm, 5,5 KM mocy silnika, prędkości do 18 km/h i kąt nachylenia do 15% słuszne wyzwania treningowe, niezależnie do tego, czy jesteś początkującym biegaczem, czy również weteranem maratonów.

równocześnie szybkością, jak i poziomym nachylenia steruje się wygodnie poprzez uchwyty z zaimplementowanym czujnikiem tętna albo poprzez wielki wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9 cali. Możesz tu wybrać spośród 36 wstępnie ustawionych programów treningowych i 3 definiowanych poprzez użytkownika trybów albo skontrolować atrybuty swego treningu, takie jak puls, przebiegnięta trasa i spalone kalorie.

stanowczo przyjemne, naturalne uczucie podczas biegu tak jak w trakcie biegania po podłożu leśnym zagwarantuje zawieszenie 6P-AntiShock, które resoruje bieżnię dzięki 6 wewnętrznym i 2 zewnętrznym resorom o strukturze plastra pszczelego.

Po treningu znaczy przed treningiem! Bieżnię Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS można w prosty sposób złożyć do kompaktowych rozmiarów dzięki hydraulicznemu systemowi SoftFold i z łatwością przesuwać dzięki zastosowanym kółkom.

Trening biegowy na najwyższym poziomie: dzięki bieżni Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS. Proszę zwrócić uwagę, że do korzystania z Internetu niezbędne jest połączenie bieżni z siecią bezprzewodową (WLAN).

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Bieżnie