Beurer BM40 Ocena produktu:

od 168,17 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Beurer
  • Kategoria: Ciśnieniomierze
  • Miejsce pomiaru: ramię
  • Automatyczne pompowanie: tak
  • Funkcja czasu i daty: tak
  • Pomiar pulsu: tak
  • Sposób pomiaru: oscylometryczny

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 - Beurer Nieprawidłowe ciśnienie tętnicze to zaburzenie stosunkowo częste. Stanowi nie tylko samodzielną jednostkę chorobową, lecz i objaw najróżniejszego typu schorzeń, które pozornie wydają się nie wiązać z układem krążenia.

Dlatego też, codzienne monitorowanie ciśnienia tętniczego, a także częstości akcji serca (pulsu) pozwala obiektywnie ocenić wydajność leczenia, a w przypadku dbających o siebie osób zdrowych – wykryć jakiekolwiek nieprawidłowości i skłonić do wizyty u specjalisty.

Ciśnieniomierz naramienny BM 40 Beurer łączy postępowe rozwiązania technologiczne z prostą i instynktowną obsługą. Komfortowy i optymalnie znaczny mankiet zagwarantuje wygodę i dokładność pomiaru, którego wyniki w transparentny sposób przedstawione są na wyświetlaczu urządzenia.

Ciśnieniomierz zagwarantuje przy tym pomiary mistrzowskie i wiarygodne, dzięki temu możliwe jest monitorowanie ciśnienia tętniczego oraz pulsu bez konieczności wychodzenia z domu i uciążliwych wizyt w przychodni.

kup komfortowy ciśnieniomierz naramienny firmy Beurer i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych. Ciśmieniomierz Beurer BM 40 - mocne strony: samoczynny i prędki pomiar ciśnienia krwi i tępna w wygodny sposób Funkcja wyliczania średniej z wszelkich zapisanych pomiarów Ciśnieniomierz posiada dcytelny i wielki wyświetlacz Pamięć 2 x 60 pomiarów ciśnienia Klasyfikacja według Światowej Organizacji Zdrowia artykuł medyczny przeznaczony dla osób o obwodzie ramienia 22 - 35 cm Wskaźnik zużycia baterii i wyświetlanie informacji o błędzie W zestawie użyteczny pokrowiec oraz 4 baterie Mankiet XL 30-42cm i zasilacz dostępne osobno Gwarancja 3 lata

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Ciśnieniomierze