Syma Dron x5sw (5902230131040) Ocena produktu:

od 180,41 PLN

oszczędzasz do 22%

 • Producent: SYMA
 • Kategoria: Drony
 • Rodzaj: quadrocopter
 • Czas lotu: 8 min
 • Funkcje: żyroskop
DRON SYMA X5SW DRON SYMA X5SW KAMERA HD FPV
świetnY DRON

SYMA X5SW to godny polecenia dron z bogatymi technologiami w szczególnie korzystnej cenie! Dron znanego producenta SYMA cechuje się posiadaniem takich części jak 6-osiowy system kontroli lotu, kamera HD z Wi-Fi, czy osiem śmigieł. To wszystko znajduje się w tym bardzo skutecznym i poręcznym urządzeniu. Wyjątkowo komfortowy i prosty w obsłudze pilot sterowania, pozwoli na trafnyą obsługę tego urządzenia.

 • - zasięg nawet do 100 metrów
 • - widowiskowe akrobacje w powietrzu
 • - zastosowana kamera HD z Wi-Fi
 • - obfita stabilność lotu
 • - do 10 minut lotu na jednym ładowaniu
 • - pilot zdalnego sterowania
wartość: 149 zł
dużo możliwości

SYMA X5SW to dron, który pomimo swych niewielkich rozmiarów, dostarcza użytkownikowi niemało możliwości. Dron X5SW ma wbudowaną kamerę HD z WiFi, która przekazuje obraz w wyśmienitej jakości, a wysoka stabilność lotu zagwarantuje bardziej wygodną obsługę drona. Niedużo tego dron Syma pozwala ustawić tryb lotu na szybki, albo wolny.

Dlaczego warto kupować u nas?
Łatwość obsługi
Brak zakłóceń

Dron marki Syma działa na częstotliwości, która pozwala uniknąć wszystkiego typu zakłócenia. Zasięg drona to choćby 100 metrów, a pomimo to urządzenie natychmiastowo reaguje na wszystkiego rodzaju polecenia!

nieszablonowa kamera HD

SYMA X5SW został wyekwipowany w kamerę, która przekazuje transmisję w jakości HD i to wszystko dzięki zwykłemu połączeniu WiFi. Kamera pozwala również na robienie fotografii i nagrywanie filmów video wysokiej jakości! To wszystko przy wygodnym użyciu urządzenia przenośnego.

nieszablonowe oświetlenie

Dzięki specjalnemu wbudowanemu oświetleniu, dron będzie wyglądał nad wyraz ładnie nocną porą! Zagwarantuj unikatową rozrywkę sobie i swoim bliskim.

EKWILIBRYSTYKA

Dron Syma X5SW może w locie dokonywać rozmaitych ekwilibrystycznych manewrów! To wszystko możliwe jest przy niezwykle prostym wciśnięciu przycisku, a dron wykona w powietrzu mnóstwo ładnych trików.

Stan i gwarancja
STAN towaru - OUTLET

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, ma oryginalne opakowanie (otwarte), nie zawiera instrukcji obsługi.

Sprzęt nie posiada wad, jeśli nie pozostało to wyznaczone w niniejszej sekcji aukcji. Zdjęcia stworzone są przez nas i przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego artykułu.

Produkty są najwyższej jakości i gotowe, żeby od razu wysłać je na Twój adres.

GWARANCJA marki MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna marki Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Jeśli zdarzy się, że wykryjesz usterkę podczas okresu gwarancyjnego, zostanie ona ekspresowo i darmowo usunięta.

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest nowoczesną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego uznanych producentów z branży IT i elektroniku użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się równocześnie sprzęty elektroniczne nowe, jak i wykorzystywane i towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane przez naszą producenta to przede wszystkim elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień typowo z zachodniej Europy.

parametry technologiczne

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Drony