• Producent: Saeco
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: automatyczny
  • Pojemność: 2.5 l
  • Moc: 1850 W
  • Szerokość: 21 cm
  • Głębokość: 42 cm
  • Wysokość: 37 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w niewielkim rozmiarze

Szukasz uniwersalnego, ergonomicznego i mistrzowskiego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to wspaniałe połączenie funkcjonalności, wygody, a także elegancji. Nowoczesny design opierający się na połączeniu czerni z gustownymi metalicznymi elementami powoduje, iż urządzenie wyśmienicie będzie wyglądało w Twojej kuchni albo biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich rozmiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

wbudowany postępowy spieniacz mleka Pannarello załączony do Lirika Base zezwala na przygotowanie wspaniałych kaw mlecznych. Korzystając z tego praktycznego urządzenia, prosto spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są teraz na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy zezwala na korzystanie z wysokich szklanek, idealnych do tego typu specjałów.

nieznaczny, a pojemny!

Model Lirika Base wyposażony jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Wykwintne wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich wymiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki posiadają zadziwiająco dużą objętość! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę oraz zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, iż Lirika Base jest skutecznym urządzeniem, które zmieści się nawet w niewiele znaczącej kuchni dla pracowników.

nieprzeciętna jakość

Dzięki zastosowaniu nad wyraz sprawnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak produkowanej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o różnorodnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

fachowy, ekspres musi być nie tylko postępowy ale i prosty w obsłudze. Zastosowany w Lirika Base graficzny cyfrowy wyświetlacz umożliwia czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym pokaźnymi komunikatami. Prostota i instynktowność – to właśnie powinno cechować postępowe ekspresy!

przystępne czyszczenie

podczas codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base samoczynne pogramy odkamieniania, które zadbają o poprawne funkcjonowanie urządzenia. Gdy tylko będzie potrzebne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i wygodne! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja techniczna

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Ekspresy do kawy