firana woalowa na taśmie 300x260cm, biały/ołowianka, 300 × 260 cm, woale marki Dekoria

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany
  • Kolor: biały

wyszukana firana woalowa produkowana z wysokiej jakości gładkiego woalu. Delikatna mgiełka w prosty sposób ozdabia okna naszych salonów. Swoim wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Idealna do wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

pomiarowanie - standardowa firana jest wielka przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – świetnie pasuje na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca przezroczysta ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki lub agrafki do podłogi albo parapetu. FIRANA NA rozmiar - zamów firanę na swój rozmiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować jednocześnie na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

wymiary produktów produkowanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w wymiarach jest wynikiem cechy materiału. Materiał posiada atest EKO-TEX, co oznacza, iż nie ma substancji kancerogennych i alergenów.

Produkty najpopularniejsze w kategorii Firany