Fallout 76 (PC) Ocena produktu:

od 79,99 PLN

oszczędzasz do 72%

  • Producent: Bethesda Softworks
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja: pudełkowa

Bethesda Game Studios, wielokrotnie nagradzani twórcy takich gier, jak The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4, witają Was w Fallout 76. Witaj w Krypcie 76 – dziewiczej, otwartej 100 lat od momentu, gdy świat rozdarła pierwsza fala wybuchów nuklearnych.

Pokrywa wejściowa otwiera się przy akompaniamencie radosnych okrzyków mieszkańców schronu. Wychodzisz na powierzchnię… Co tam zastaniesz? Czy post-nuklearny świat będzie dla ciebie gościnny? Czy społeczeństwo zdążyło pozbierać się po katastrofie? Tego wszystkiego dowiesz się w Fallout 76, w którym klasyczna rozgrywka dla jednego gracza łączy się z online, gdzie wszyscy uczestnicy mogą współpracować lub stanąć przeciwko sobie, by walczyć o świeże, udoskonalone jutro.

nowe dzieło Bethesdy to największy i aktywny świat, jaki dotąd wykreowano w kultowym uniwersum Fallout. Parametry gry: nowe otwarcie – graj jako mieszkaniec jedynej Krypty, która przez sporo lat po zagładzie nuklearnej nie była otwarta.

Poznaj uniwersum Fallout od zupełnie nowej strony. Samotnie i w grupie – w Fallout 76 wszystkie postacie niezależne to żywi gracze. Wchodź z nimi w interakcje, zawiązuj sojusze i tocz zacięte walki o przetrwanie.

Ogromny świat – mapa w Fallout 76 jest największym obszarem, jaki dotychczas wytwarzano na potrzeby tego uniwersum. Równocześnie jest to aktywnie zmieniający się obszar....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry komputerowe