Kingdom Come Deliverance (PC) Ocena produktu:

od 16,99 PLN

oszczędzasz do 94%

  • Producent: Deep Silver
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja językowa: polska
  • Gatunek: RPG
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja: pudełkowa

PC Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, która pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim.

Śmierć ukochanego cesarza Karola IV Luksemburskiego pogrążyła królestwo w mroku – wojna, korupcja i niezgoda rozdzierają ten kraj. Koronę odziedziczył jeden z synów Karola, Wacław. Jest on władcą naiwnym, egoistycznym i pozbawionym ambicji. Jego przyrodni brat i król Węgier, Zygmunt, wyczuwa słabość Wacława. Pod pozorem odwiedzin udaje się do Czech i porywa brata. Pusty tron pozwala mu do woli plądrować krainę i grabić jej bogactwa.

Masz na imię Henryk i jesteś synem kowala. Nagle trafiasz w sam środek chaosu. Twoje spokojne życie legło w gruzach, gdy wieś, w której mieszkałeś, została spalona przez najemników króla Zygmunta. Los sprawił, iż jako jedyny ocalałeś z masakry, Trafiasz do Radziga Kobyli, który organizuje zbrojny opór. Stajesz się częścią krwawej wojny domowej i dołączasz do walki o przyszłość Czech.

Gra produkowana poprzez studio developerskie Warhorse Studios – założone przez Daniela Vavrę, twórcę Mafii i Mafii 2. Studio zatrudnia doświadczonych weteranów branży posiadających na koncie dziesiątki wydanych gier i miliony sprzedanych kopii!

NAJWAŻNIEJSZE właściwości:
- Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki, rozległe pola i równiny – wszystkie lokacje ukazane są w zachwycającej jakości HD.
- Nieliniowa fabuła: Wypełniaj zadania na różne sposoby, a następnie zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów.
- Wymagająca mechanika walki: Na odległość, z ukrycia albo w starciu bezpośrednim. Wybierz broń i wykonuj najróżniejsze kompozycje ciosów, w pełnych emocji bezlitosnych walkach.
- Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
- Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać lub próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.
- Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze przeciętniewiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.EAN: 4020628815974
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 4020628815974
Data premiery: 2018-02-13
Platforma: PC
Gatunek: RPG akcji
Wersja językowa: Polskie napisy
Tryby gry: Singleplayer
wymagania wiekowe: od 18 lat
Nośnik: DVD

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry komputerowe