Kingdom Come Deliverance (PC) Ocena produktu:

od 139,00 PLN

oszczędzasz do 50%

  • Producent: Deep Silver
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja językowa: polska
  • Gatunek: RPG
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja: pudełkowa

Royal EditionTo nie jest zwykła kombinacja czy edycja GOTY. To zupełnie nowa pozycja, będąca wersją, jaką ta gra miała być od samego początku.zawiera całkowitą wersję gry i wszystkie DLC (W tym DLC pre-orderowe -TREASURES OF THE PAST; 4 DLC będzie do darmowego pobrania) DLC dla zamówień przedpremierowych -TREASURES OF THE PAST zbroja dla Henryka i mapa skarbów - FROM THE ASHES: odbudowa osady i zarządzanie nią jako nowy rządca Przybysławic – gracze decydują o kolejności odbudowy, zachęcają ludzi do przeprowadzki i rozstrzygają spory między mieszkańcami.

- AMOROUS ADVENTURES: gracze pomagają Sir Hansowi Caponowi w zdobyciu serca atrakcyjnej Karoliny. -BAND OF BASTARDS: gracze towarzyszą grupie najemników w patrolowaniu dróg, w trakcie misji toczy się sporo walk, a linia fabularna ma kilka zakończeń.

-A WOMAN’S LOT: „Kickstarter DLC", gracze mogą kierować kobiecą postacią, której towarzyszy pies. Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.

Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją potężną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem.

Właśnie w tym momencie inicjuje się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była używana poprzez rycerzy. Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków, które miały miejsce w Europie Środkowej.

Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie zostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż przez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz średniowiecznych Czech. Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, żeby ci prowadzili ciebie poprzez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania.

Możesz uciec się do swoich umiejętności dyplomatycznych lub swojej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji najróżniejsze rodzaje broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków lub szkolił się w walce mieczem.

Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie zawsze zgodnych z prawem zadań, nieoczekiwanych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i mnóstwo więcej. Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, żeby poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom lub poddać się w walce.

Możesz też siać postrach wśród okolicznych mieszkańców...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry komputerowe