RESCUE 2 Everyday Heroes (PC) Ocena produktu:

od 49,90 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry komputerowe
  • Wersja językowa: angielska
  • Gatunek: strategia
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Wersja: cyfrowa

RESCUE 2: Everyday Heroes to ekscytująca kontynuacja „Rescue 2013: Everyday Heroes" – gry uwielbianej równocześnie poprzez miłośników, jak i przez krytyków. Przejmij dowodzenie operacyjne nad remizami w całym mieście!

Jako dowódca straży odpowiadasz za jego bezpieczeństwo. Musisz dopilnować, by twoje jednostki były gotowe do działania tak w sytuacji zwykłego pożaru, jak i tragicznej katastrofy kolejowej. Polepszaj sprzęt, wysyłaj specjalistów do odpowiednich składów i koordynuj przejazdy na poszczególne misje, korzystając z mapy miasta.

ILU LUDZI OCALISZ? Jako strażak codziennie będziesz zadawać sobie to pytanie. Przejmij kontrolę nad wszystkimi aspektami misji ratunkowych! Obejmij dowodzenie nad służbami całego miasta. Spójrz na nie oczami ratowników i poznaj znaczenie określenia „prawdziwy bohater"!

Zarządzaj kilkoma remizami strażackimi, pojazdami, ogromną ilością sprzętu i wykwalifikowaną załogą, by w każdej chwili móc nieść pomoc potrzebującym. Jesteś pierwszą linią obrony miasta w walce z pożarem!

Bierz udział w realistycznych misjach w drugiej części ekscytującej symulacji remizy strażackiej. Opracuj do nich odpowiednie strategie. Pospiesz się i uratuj uwięzionych mieszkańców. Wybierz środek gaśniczy stosowny dla danej sytuacji, wykorzystaj dostępne źródła wody i postaraj się zapobiec pokaźniejszym zniszczeniom.

W drugiej części tej ekscytującej serii znajdziesz całkowitą sieć remiz strażackich, która pozwoli ci jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo miasta. Kiedy na ulicach rozlega się ryk syren, migające niebieskie światła odbijają się w oknach domów, słychać stukot pokrytych sadzą butów na asfalcie i dźwięk rozwijanego węża strażackiego, wszyscy w mieście wiedzą, iż STRAŻACY PRZYBYLI, żeby walczyć z płomieniami....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry komputerowe