Arkana Miłości. Edycja Premium Ocena produktu:

od 83,50 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Matuszak Kamil, Pronobis Mateusz
  • Kategoria: Gry planszowe

Gra Arkana Miłości Edycja Premium Poznajcie Arkana miłości i odkryjcie nowy rozmiar miłości, a także magii namiętnego seksu. Spotęgujcie Wasze doznania erotyczną grą, doskonaląc swą sztukę sprawiania rozkoszy.Wypróbujcie rozpalające pieszczoty i wyzwania zawarte na zniewalających kartach.

Wyraźcie swoje najskrytsze, najgłębsze i najmocniej podniecające fantazje...Pozwólcie, by doszło do ich ziszczenia, doprowadzając Was, sekunda po sekundzie, do ekstazy... Odkryjcie razem sekrety namiętnych Arkan miłości albo drapieżnych Arkan miłości: Dominacji.Obie części gry wraz z romantycznym dodatkiem Kochankowie oraz gorącymi gadżetami, czekają na Was w pełnym fantazji pakiecie Premium tej bestsellerowej gry erotycznej!Na czym polegają Arkana miłości?Gra polega na użytkowaniu następujących kart: Arkan - które rozbierają naszą sympatię albo nas samych Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną Kontrakcji - które negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania Atutów - które zostają w grze i zmieniają ją na stałe Podstępów - które mogą być stosowane, jak Akcje lub do nich dołączane...

Gra kończy się, gdy przynajmniej jedna z osób jest już pozbawiona i zostanie użyta karta Arkana Miłości, pod wpływem której w romantycznym porywie oddacie się sobie kompletnie, spleceni we wzajemnej ekstazieDlaczego pokochasz Arkana miłości: Edycję premium? Wszystkie karty serii można dowolnie dopasowywać, żeby stworzyć swoją talię (zgodnie z potrzebami i preferencjami).

To pierwsza gra erotyczna w Polsce, która piękne akty, cytaty i jest tak rozbudowana. Komplet spełnia wszelkie fantazje... Choćby te w klimacie dominacji i uległości. Komplet daje dużo możliwości, zawiera dużo zróżnicowanych kart, gadżety.

Gra cały czas się rozwijają i pojawiają się do niej nowe dodatki Jest poręczny i prosto zabierzesz go ze sobą wszędzie. Wniesie do relacji coś nowego i świeżego... Rewelacyjnie nadaje się na prezent.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry planszowe