• Producent: Cenega
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Gatunek: akcja
  • Wersja językowa: polska

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray

Premiera: 17 listopada 2016 r.


Assassins Creed The Ezio Collection to dedykowana na najnowszą konsolę Microsoftu, odświeżona linia trzech gier z tytułowym bohaterem w roli głównej. Wszystkie trzy części otrzymały udoskonaloną szatę graficzną i proponują rozdzielczość wyższą, niż ich pierwotne edycje. Obraz może być wyświetlany w jakości HD, a więc 1920x1080 pikseli przy stałej liczbie 60 klatek na sekundę.

Skład serii:

  • Assassin’s Creed 2
  • Assassin’s Creed Brotherhood
  • Assassin’s Creed Revelations wraz ze wszystkimi wydanymi dotychczas dodatkami DLC


Wśród atrakcyjnych dodatków wyszuka się także animacja Assassin’s Creed: Embers oraz krótkometrażowy film pt. Assassin’s Creed: Lineage, składający się z trzech części.

Ezio Auditore da Firenze to członek owianego złą sławą zakonu asasynów, czyli płatnych zabójców, podejmujących się zadań polegających na eliminacji wrogów. Działają oni równocześnie walcząc otwarcie, jak i z ukrycia, dlatego każda z gier kolekcji Assassin’s Creed w perfekcyjny sposób łączy elementy gry akcji z elementami gier skradankowych. Dzięki czemu każda kolejna odsłona tytułu cieszy się ogromną popularnością. O ich nad wyrazści stanowi na dodatek fakt, że fabuła każdej z części najczęściej jest osadzona w innych realiach historycznych, co pociąga za sobą zróżnicowanie arsenału dostępnych broni i wymusza działanie w sposób przypasowany do warunków otoczenia.

Gry pierwotnie dostępne były na starsze konsole siódmej generacji. Twórcy z Ubisoftu postanowili dostosować je do wyśrubowanych oczekiwań obecnych graczy, co zaowocowało udoskonalonym oświetleniem, dodatkowymi animacjami, większą płynnością, a także zwiększonym realizmem rozgrywki w wyniku podniesienia rozdzielczości obrazu do poziomu HD. Wpłynęło to zauważalnie na liczbę widocznych na ekranie detali, a ta z kolei przełożyła się na ogólne wrażenia z gry i pokaźniejszą wydajność działań młodego asasyna.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4