Fallout 76 (PS4) Ocena produktu:

od 232,67 PLN

oszczędzasz do 67%

  • Producent: Cenega
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: polska

Fallout 76 Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiają Fallouta 76 – prequel online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem. Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj z innymi albo nie.

Otrzymasz największy i najmocniej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został wytworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spomiędzy najwspanialszych i najszczególniej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki.

Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, generując i pokonując największe zagrożenia pustkowi. GŁÓWNE części GRY: Oto wychodzisz! Tryb wieloosobowy zawita w końcu do niesamowitego, otwartego świata gier RPG spod znaku Bethesda Game Studios.

Stwórz postać za pomocą systemu S.P.E.C.J.A.Ł. I ruszaj swoją drogą na nowych i nieokiełznanych pustkowiach, odwiedzając setki zróżnicowanych miejsc. Czy podróżujesz samotnie, czy ze znajomymi – czeka cię nowa, unikatowa przygoda w świecie Fallouta.

Zjawiskowy świat! w całości nowa szata graficzna, oświetlenie i technika tworzenia krajobrazu tchną życie w sześć różnych regionów Wirginii Zachodniej. Od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog – każdy obszar zespaja się z innymi niebezpieczeństwami, a także innymi nagrodami.

Postnuklearna Ameryka jeszcze nigdy nie była tak spektakularna! Nowy amerykański sen! Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu mobilnej Produkcji (C.A.M.P.),wytwarzać i kreować w dowolnym miejscu świata gry.

C.A.M.P. Da ci tak wyjątkowo potrzebne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz nawet otworzyć sklep, aby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. Potęga atomu!

Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu przenośnej Produkcji (C.A.M.P.),tworzyć i wytwarzać w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. Da ci tak niezwykle niezbędne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo.

Możesz nawet otworzyć sklep, aby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. GratisowE AKTUALIZACJE DO GRY FALLOUT 76 ZAPLANOWANE NA ROK 2019 Dzikie Appalachy - Premiera: wiosna 2019 r.

(już przystępne) Mityczna bestia, zaginione pokolenie zwiadowców i najistotniejsze trunki w tej części pustkowia. Witamy w Dzikich Appalachach - serii nowych zadań, funkcji, wydarzeń, systemów rzemieślniczych i nie tylko, które pojawiać się będą poprzez kilka tygodni, począwszy od 12 marca.

Dzikie Appalachy zawierają: · nowe zadania: Straszna strzyża! - Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej serii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie.

· świeże zadania: zawsze wzwyż - Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o le...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4