Fallout 76 (PS4) Ocena produktu:

od 89,00 PLN

oszczędzasz do 87%

  • Producent: Cenega
  • Kategoria: Gry PlayStation4

Bethesda Game Studios, wielokrotnie nagradzani twórcy takich gier, jak The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4, witają Was w Fallout 76. Witaj w Krypcie 76 – dziewiczej, otwartej 100 lat od momentu, gdy świat rozdarła pierwsza fala wybuchów nuklearnych.

Pokrywa wejściowa otwiera się przy akompaniamencie radosnych okrzyków mieszkańców schronu. Wychodzisz na powierzchnię… Co tam zastaniesz? Czy post-nuklearny świat będzie dla ciebie gościnny? Czy społeczeństwo zdążyło pozbierać się po katastrofie? Tego wszystkiego dowiesz się w Fallout 76, w którym tradycyjna rozgrywka dla jednego gracza łączy się z online, gdzie wszyscy uczestnicy mogą współpracować albo stanąć przeciwko sobie, żeby walczyć o nowe, lepsze jutro.

nowe dzieło Bethesdy to największy i aktywny świat, jaki dotąd wykreowano w kultowym uniwersum Fallout. Właściwości gry: nowe otwarcie – graj jako mieszkaniec jedynej Krypty, która poprzez mnóstwo lat po zagładzie nuklearnej nie była otwarta.

Poznaj uniwersum Fallout od zupełnie nowej strony. Samotnie i w grupie – w Fallout 76 wszystkie postacie niezależne to żywi gracze. Wchodź z nimi w interakcje, zawiązuj sojusze i tocz zacięte walki o przetrwanie.

Ogromny świat – mapa w Fallout 76 jest największym obszarem, jaki dotychczas wyprodukowano na zapotrzebowania tego uniwersum. Równocześnie jest to energicznie zmieniający się obszar....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4