Gran Turismo Sport (PS4) Ocena produktu:

od 136,31 PLN

oszczędzasz do 60%

  • Producent: Sony
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Gatunek: wyścigi
  • Wersja językowa: hiszpańska

Grafika Obsługuje 4K*, 60 fps, HDR* i szeroką gamę barw Kompatybilność z najlepszą przystępną dzisiaj technologią tworzenia obrazu, obsługuje rozdzielczość 4K, 60 fps, HDR i szeroką gamę barw. Jakość wyjściowa nie tylko pozostała dobrana do wspierania formatów sygnału HDR TV.

Opracowano również specjalny przepływ True HDR, aby utrzymać obraz HDR i szeroką gamę kolorów z oryginalnych procesów przetwarzania aż po efekt końcowy. Produkcja gry rozpoczęła się od opracowania urządzenia przechwytującego szeroką gamę kolorów w jakości HDR, we współpracy z firmą Sony Corporation.

w efekcie efekt jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami HDR TV, lecz prezentowane obrazy osiągają poziom realizmu nieprzeciętny nigdy wcześniej, choćby jeśli są oglądane na konwencjonalnym odbiorniku telewizyjnym.

*Aby radować się obrazem w rozdzielczości 4K, wymagany jest system PlayStation®4 Pro, a także kompatybilny odbiornik telewizyjny. **Aby móc wyświetlać obraz HDR, wymagany jest kompatybilny odbiornik telewizyjny.

Dźwięk Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć choćby zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko.

W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. Opracowaliśmy także symulator dźwięku, by odtworzyć trafne odgłosy, z uwzględnieniem nawet tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

Samochody Od samochodów fabrycznych, przez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze zostało odtworzonych ponad 150 modeli Z wyjątkiem komponentów chronionych poprzez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele mają najwyższą jakość i pozostały stworzone z największą precyzją.

Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń między panelami, światła i migacze – wszystkie szczegóły zostały odtworzone jak najdokładniej. Trasy Od torów sporych szybkości po miejskie autostrady: pokazujemy 17 lokacji w 28 najróżniejszych układach W grze odtworzona pozostała ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe, a także miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych.

Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i barw, dzięki temu osiągalne jest korzystanie z tras w najróżniejszych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia. Wspomaganie jazdy W celu uzyskania jak najwyższej przyjemności z gry wprowadzono progresywny układ wspomagania jazdy Gran Turismo Sport ma funkcje wspomagania jazdy, które umożliwią ci pozostawienie hamowania i kierowania SI.

choćby ci, którzy siedzą za kółkiem po raz pierwszy, mogą prowadzić samochód pewnie i stabilnie. Nowoczesne wspomaganie kierowania, dodawania gazu, hamowania, stabilności itp. – każdy z tych elementów można włączyć i wyłączyć, w zależności od umiejętności gracza.

Symulacja fizyki najkorzystniejsza symulacja fizyki w historii serii GT umożliwiła zbalansowanie realizmu i łatwości jazdy Równolegle z opracowywaniem symulacji fizyki pojazdów, ekipa Gran Turismo zagwarantujeła techniczne wsparcie w prawdziwych wyścigach samochodowych Nürburgring 24 oraz Le Mans 24 w klasie LMP1.

Gran Turismo Sport wyposażony jest w najnowszy symulator fizyki pojazdów, wyprodukowany dzięki wiedzy czerpanej jednocześnie ze świata rzeczywistego, jak i wirtualnego. Osiągnięto odwzorowanie fizyki, dzięki której „jazda jest nietrudna, ponieważ jest realistyczna”.

Centrum firmy Zdobywanie samochodów. Poznawanie marek Centrum producenta to nowy portal, dzięki któremu można odkryć nowe producenta. Tutaj możesz kupić samochód wybranej producenta, lecz także zapoznać się z historią zróżnicowanych producentów, od ich powstania do dnia dzisiejszego, a nawet cieszyć się wysokiej jakości filmami wyprodukowanymi poprzez każdą z firm.

Szybka gra i poczekalnia szybki i przystępny dostęp do wyścigu Tryb prędkiej gry, w którym możesz brać udział w próbach czasowych i ścigać się z SI, pozostał usprawniony. Wyścigi pozwalają dzisiaj na ustalanie własnych reguł.

W poczekalni możesz brać udział w wyścigach ze znajomymi w rozgrywce sieciowej. Możesz także stworzyć własny by zarządzać wyścigami albo uczestniczyć albo obserwować wyścigi z pokojów innych graczy.

Tryb sportowy Opracowany na następne 100 lat sportów motorowych Tryb sportowy to przyszłość gier wyścigowych online, opracowany wspólnie poprzez FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) i Gran Turismo.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4