Space Junkies VR (PS4)

chwilowy brak towaru

 • Producent: Ubisoft
 • Kategoria: Gry PlayStation4
 • PEGI (wiek gracza): 12+
 • Gatunek: VR

W kosmosie nikt nie usłyszy... Skąd nadchodzi atak?

Space Junkies na PlayStation VR będzie obsługiwać kontroler Dualshock 4 i zawierać oryginalny system nawigacji, dzięki któremu gracze będą mogli latać z niesamowitą szybkością po pionowych arenach walki. Gracze będą mogli również w pełni zastosować sterowanie Sixaxis,w pełni wcielić się w swoją postać w VR.

w chwili premiery, Space Junkies oferować będzie tryby 1 na 1, 2 na 2 i każdy na każdego, a także liczne opcje uzbrojenia i jego modyfikacji. Gracze będą mogli walczyć na sześciu najróżniejszych arenach walki - plenerowych i zamkniętych. Każda arena posiada unikatowe strefy taktyczne, dynamiczne oświetlenie i otoczenie ulegające zniszczeniu. Każda walka będzie inna, a gracze będą musieli popisać się zdolnościami szybkiego myślenia i refleksem, żeby uniknąć śmierci, nadlatującej momentalnie i ze wszystkich kierunków. Ponadto, po premierze udostępniona zostanie dalsza zawartość, w tym nowe tryby, mapy, uzbrojenie i komponenty personalizacji.

 • DIRTY BOWL

Jeśli uważasz, że dotąd kosmos był niebezpieczny... Zaczekaj na starcie w Dirty Bowl! Tam śmierć nadchodzi ze wszystkich kierunków, kiedy się ścigasz i walczysz na Orbitalnych Arenach („Orenach"), zaprojektowanych specjalnie z myślą o likwidacjach i emocjach!

 • PEŁNA ADRENALINY ROZGRYWKA WIELOOSOBOWA

Wchodzisz w skład luksusowych plemion zawadiackich Spacersów, którzy toczą boje w zdradliwych starciach 2 na 2 i 1 na 1.

 • POZNAJ WŁASNE CIAŁO

System VR śledzi wszystkie twoje ruchy, a więc możesz używać dłoni i całego ciała,instynktownie manipulować otoczeniem i uzbrojeniem. Pełne użycie kontrolerów ruchu rzuca cię w sam środek wystrzałowej akcji!

 • PEŁNA NAWIGACJA VR W KOSMOSIE

Wykonuj uniki, śmigaj i lataj w niebezpiecznych zakątkach kosmosu i na orbitalnych polach bitew w 360°!

Musisz orientować się w otoczeniu i patrzeć w górę i w dół - przeciwnicy nadlatują momentalnie i uderzają mocno, ze wszystkich kierunków!

 • zasobność UZBROJENIA PRZYNOSI... ŚMIERĆ?

Szalona broń, od słonecznych blasterów po biokarabiny, pozwala ci atakować z każdego miejsca, wykorzystując obie ręce. Dobierz uzbrojenie adekwatnie, wytrop i zlikwiduj wrogów.

 • CZEŚĆ, KOCHANIE, SŁYSZYSZ MNIE?

W pełni trójwymiarowy dźwięk spowoduje, iż zatopisz się bez reszty w tym wybuchowym otoczeniu.

 • NIE Z TEGO ŚWIATA!

Dziwna i cudowna fizyka mikrograwitacji spowoduje, że będziesz się czuć jak na wirtualnym placu zabaw! Od reakcji łańcuchowych i dynamicznego oświetlenia po ulegające zniszczeniu otoczenie... Pole bitwy zmienia się, w zależności od twoich poczynań!

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4