• Producent: Cenega
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Gatunek: przygodowa
  • Wersja językowa: angielska

Wersja językowa: polska

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray

Premiera: 13 października 2017 r.


Wydania premierowe - wyprzedane. Nowa przesyłka 17 października!

pakiet ostatniej szansy do zamówień przedpremierowych The Evil Within 2

Zdobądź zestaw ostatniej szansy, który pomoże ci przetrwać w koszmarnym świecie Union. Musisz zmierzyć się w nim ze śmiercią, aby uratować swoją córkę. Pakiet ostatniej szansy zawiera nieszablonowy pistolet półautomatyczny oraz elementy rzemieślnicze i zasoby medyczne.

The Evil Within 2 będące dziełem wyśmienitego Shinjiego Mikami oraz utalentowanego zespołu Tango Gameworks wynosi cenioną firmę na nowy poziom dzięki nieszablonowemu połączeniu thrillera psychologicznego, a także survival horroru.

Wcielasz się w rolę detektywa Sebastiana Castellanosa, który upadł na samo dno. Szansa ocalenia córki powoduje, iż kolejny raz musisz wkroczyć do wypełnionego koszmarami świata, który niegdyś był idyllicznym miasteczkiem. Osacza cię wynaturzona rzeczywistość pełna czyhających wszędzie niebezpieczeństw. Czy stawisz czoła zagrożeniom, korzystając z broni i pułapek? A może unikniesz walki, przemykając wśród cieni?

FABUŁA:

Detektyw Sebastian Castellanos stracił wszystko, łącznie ze swoją córką Lily. Żeby ją uratować, musi zbratać siły z groźną organizacją Mobius, odpowiedzialną za uszkodzenie jego życia. Dzisiaj Sebastian musi wkroczyć do wypełnionego koszmarami Union, jednego z okropnych tworów Mobiusa. Osaczy go wynaturzona rzeczywistość pełna czyhających wszędzie niebezpieczeństw, których musi unikać, licząc na swoje umiejętności przeżycia. To jest jego ostatnia szansa na odkupienie, a jedyną ucieczką jest powrót.

  • OPOWIEŚĆ O ODKUPIENIU.

Sebastian musi wrócić do koszmarnego świata, aby odzyskać życie swoje i swej rodziny.

  • ODKRYJ PRZERAŻAJĄCE MIEJSCA.

Zapuszczaj się w mroczne zakamarki tak szybko, jak się ważysz, w świecie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje. Pamiętaj przygotować się na wszystko.

  • PRZETRWAJ NA SWÓJ SPOSÓB.

Atakuj kuszą z cienia, biegnij, ile masz sił w nogach, albo walcz, korzystając z drobnej ilości amunicji.

  • ZMIERZ SIĘ Z ODRAŻAJĄCYMI WROGAMI.

Przeżyj zaciekłe ataki wrogów i poznaj postacie, które poprowadzą cię drogą ku odkupieniu... Albo będą próbowały cię zwieść na manowce.

  • MAKABRYCZNY HORROR I SUSPENS.

Wkrocz do pokręconego świata pełnego niepokojących emocji i koszmarów czyhających za każdym rogiem.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4