Tom Clancy's The Division (PS4) Ocena produktu:

od 99,99 PLN

oszczędzasz do 41%

  • Producent: Ubisoft
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Gatunek: akcja
  • Wersja językowa: polska

Żyjemy w złożonym świecie. Im bardziej staje się innowacyjny. Tym bardziej jest podatny na ataki. Zbudowaliśmy domek z kart – usuń jedną. A wszystko się rozsypie.

Czarny piątek – straszliwa epidemia przetacza się przez Nowy Jork i kolejne media zostają wyłączone. Po kilku dniach bez jedzenia i wody. Społeczeństwo pogrąża się w chaosie. Aktywowana zostaje autonomiczna jednostka agentów taktycznych zwana The Division. Choć pozornie żyją wśród nas zwykłym. Powszednim życiem. Tak naprawdę ci agenci są wyszkolenoi do niezależnego działania w żeby ocalić społeczeństwo.

Gdy społeczeństwo upada. My powstajemy.

parametry gry:
ODZYSKAJ NOWY JORK
Witamy w grze nowej generacji. Której akcja toczy się w ciągłym i energicznym otwartym świecie. Zbudowanym od podstaw z myślą o trybie współpracy. Tutaj eksploracja i rozwój postaci są absolutnie konieczne. Skorzystaj z pomocy innych agentów The Division. Wykonaj swoją misję. Przywróć porządek. Znajdź źródło wirusa i odzyskaj Nowy Jork.

ŻYJĄCY. ODDYCHAJĄCY ŚWIAT Wejdź do świata. W którym pora dnia i warunki pogodowe wpływają na rozgrywkę. Wykorzystaj otoczenie. By zyskać strategiczną przewagę. Wykorzystuj komponent zaskoczenia i zdominuj pole bitwy. Używaj swej maski przeciwgazowej.chronić się przed wirusem i poprawiaj ją. Aby przejść do najmocniej skażonych obszarów.

MIEJSKA DŻUNGLA Nowy Jork został przejęty poprzez wrogie grupy. Chcące skorzystać na kryzysie. Uważaj na zbirów. Którzy grasują w grupach i żerują na słabszych. Walcz z Czyścicielami w kombinezonach biochemicznych z miotaczami płomieni. Którzy zamierzają oczyścić Nowy Jork z wirusa. Paląc wszystko i wszelkich. Zmierz się z Rikersami. Gangiem skazańców. Którzy uciekli z więzienia na Rikers Island kiedy rozpętał się chaos. A którzy plądrują miasto i chcą przejąć nad nim kontrolę.

WYPOSAŻ I SPERSONALIZUJ swojego AGENTA Jako członek The Division. Możesz skorzystać z najnowszych technice. Sieciowych i prototypowych. Spersonalizuj swoją postać i jej plecak. By jak najdłużej przetrwać w ogarniętym chaosem Nowym Jorku. Przez cały czas komunikuj się z innymi agentami poprzez smartwatch. Przeszukuj ciała poległych wrogów. Modyfikuj i rozwijaj broń. Wyposażenie i umiejętności.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE Wybierz i ulepszaj swoje umiejętności oraz dostosuj je do umiejętności towarzyszy.zasadniczo rozszerzyć szanse na zwycięstwo. Zmieniaj umiejętności. W zależności od wybranego stylu gry. Mina poszukująca znajduje wroga i eksploduje. Wieżyczka jest wysokooktanowym i produktywnym sposobem na dywersję. A impuls pozwala ci dokładnie zbadać otoczenie. Użyj technice ECHO. Narzędzia zbierania informacji. Które renderuje chwile zatrzymane w czasie i pozwala ci zdobyć użyteczne informacje na temat otoczenia. A tym samym odnaleźć ukryty sprzęt albo odkryć prawdę. Stojącą za epidemią.

PŁYNNA ROZGRYWKA DLA WIELU OSÓB W STREFIE MROKU Przejdź do Strefy Mroku. Obszaru na Manhattanie otoczonego kwarantanną. Na którym w czasie ewakuacji wojsko pozostawiło po sobie najcenniejszy sprzęt. To także najmocniej niebezpieczna strefa w grze. W której strach. Zdrada i napięcie sięgają zenitu. Współpracuj z innymi graczami.zlikwidować wrogów i odzyskaj legendarne wyposażenie przy pomocy śmigłowca. Możesz współpracować z innymi agentami albo zaatakować i przejąć ich znaleziska – dobór należy do ciebie.

SILNIK SNOWDROP Oparte o silnik Snowdrop. Wytwarzany od początku na platformy następnej generacji. Tom Clancy's The Division™ ustala nowe standardy realizmu i renderingu otwartego świata dla gier video. Poznaj ogarnięty chaosem i zdewastowany Nowy Jork. Jakiego jeszcze nie było.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4