UFC 3 (PS4) Ocena produktu:

od 96,99 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Gatunek: sportowa
  • Wersja językowa: angielska

Gra PS4 UFC 3

EA SPORTS™ UFC® 3 stanowi prawdziwą rewolucję dzięki autentycznie odwzorowanemu ruchowi zawodników za sprawą Real Player Motion, nowej technice animacji rozgrywki dostarczającej najbardziej czuły i realistyczny ruch w historii gier sportowych.

Każde uderzenie, kopnięcie, blok i kontra pozostały uchwycone na nowo i zrekonstruowane przy pomocy rewolucyjnej technologii animacji, by wyglądały na rzeczywiste i odpowiadały na każdy ruch gracza, oddając w jego ręce najmocniej taktyczne doświadczenie ze sportowej rywalizacji w dziejach kolekcji. W trybie kariery gracze mogą robić szum medialny wokół swych walk, zdobywać nowych zwolenników, zarabiać pieniądze na treningi w nowych klubach i podgrzewać atmosferę wokół rywalizacji, które przyciągną uwagę całego świata. Autopromocja poza oktagonem ma szerokie znaczenie w osiągnięciu tytułu najkorzystniejszego zawodnika wszech czasów, co umiejętności walki. Na dodatek całkiem nowy pakiet trybów dla wielu graczy pozwoli ci zmierzyć się z przyjaciółmi w szybkich i dostarczających mnóstwa zabawy walkach, w których ładny nokaut może kryć się za każdym wyprowadzonym uderzeniem, a zwycięstwo wydarzyć się w mgnieniu oka.

przełomowA technika ROZGRYWKI

Real Player Motion (RPM) to nowa, przełomowa technika opracowana przez EA SPORTS, która wyznacza nowy kanon w kategorii animacji i czułości na ruch. Możesz ją podziwiać, i doznać, w najkorzystniejszej grze z linii EA SPORTS UFC w historii. Dzięki pięciu tysiącom nowych, uchwyconych i zbudowanych od podstaw animacji możesz teraz poruszać się, uderzać i wyprowadzać płynne kompozycje z lekkością i swobodą godnymi najkorzystniejszych zawodników UFC. Gracze są w stanie uchylać i wyprowadzać ciosy w ruchu, co umożliwia stosowanie niesamowicie groźnych kontrataków i poszerza grę o zupełnie nowy wymiar strategii i współzawodnictwa. Technika RPM umożliwiła odtworzenie stylu największych gwiazd UFC. Dzisiaj twoi ulubieni zawodnicy, tacy jak Conor McGregor, Georges St-Pierre czy Joanna Jędrzejczyk, będą poruszać i zachowywać się dokładnie jak w rzeczywistości.

ZOSTAŃ najlepszYM ZAWODNIKIEM WSZECH CZASÓW

W EA SPORTS UFC 3 prezentujemy nowy tryb kariery, w którym – po raz pierwszy w historii – wybory dokonywane poza oktagonem mają wpływ na twoją drogę do mistrzostwa. Pomiędzy walkami musisz podejmować decyzje związane z promocją, dzięki którym powiększysz szum medialny przed danym pojedynkiem, zarobisz większe pieniądze na lukratywnych kontraktach i przyciągniesz uwagę świata. Rozpoczynaj zażarte rywalizacje z innymi zawodnikami w UFC dzięki nowemu, wbudowanemu systemowi mediów społecznościowych, który pozwoli ci wybrać swój styl – od wyważonego pretendenta po cwaniaka o niewyparzonej gębie. Nakręcaj szum medialny przed swymi największymi walkami, rozdzielając czas pomiędzy treningami w klubie, a wydarzeniami promocyjnymi, które przysporzą ci nowych entuzjastów. Sam wybierz, w którym klubie chcesz trenować. Każdy z nich ma swoich partnerów treningowych z UFC i jedyne w swoim typu ruchy do nauczenia. Patrz, jak na twoich oczach rodzi się legenda dzięki systemowi kamieni milowych kariery, w skład których wchodzą konferencje prasowe, ważenia i prawdziwe programy UFC, takie jak „Bad Blood" czy prowadzone przez Megan Olivi „UFC Minute".

wystarczy JEDEN CIOS
W odróżnieniu od innych sportów, w oktagonie zwycięstwo bywa kwestią sekund. W EA SPORTS UFC 3 to ty decydujesz, jak chcesz walczyć i wygrywać. Gracz uzyskuje dostęp do całej gamy nowych trybów, przeznaczonych do prędkich i dostarczających mnóstwa frajdy pojedynków, wprost produkowanych do rywalizacji między znajomymi. Spróbuj trybu Knockout, Pojedynku poddań, Trybu stójkowego albo walcz zawodnikiem z nieskończoną kondycją w trybie Walcz dzisiaj. W EA SPORTS UFC 3 możesz wytwarzać i wiązać zasady pojedynków, zanim zmierzysz się ze znajomymi. Całkiem nowy tryb turniejowy pozwoli graczom walczyć o prawo do przechwałek wśród znajomych. W jego ramach spróbujesz pokonać jak najwięcej przeciwników w trybie eliminacyjnym, mimo narastającego zmęczenia i obrażeń.

STWÓRZ SWOJĄ WŁASNĄ DRUŻYNĘ MARZEŃ

Tryb Ultimate Team™ w EA SPORTS UFC 3 wprowadza jeszcze więcej możliwości personalizacji, strategii i przedmiotów kolekcjonerskich. Gracze mogą po raz pierwszy stworzyć najlepszy zespół wszech czasów, łącząc swojego własnego zawodnika z prawdziwymi zawodnikami UFC, takimi jak Conor McGregor, Anderson Silva czy Demetrious Johnson. Nowy system chemii zezwala na szukanie i łączenie potężnych ruchów tak,dostać równocześnie wzmocnienia, jak i strategiczną przewagę. Świeże wyzwania dla jednego gracza to stale zmieniające się zadania, które umożliwią graczowi odblokowywanie nagród. Z kolei zestawy Ultimate Team pozwolą na zbierania tematycznych przedmiotów i ich wymianę na te bardziej wartościowe. Wszystko to uzupełnione o grafiki przeprojektowane tak, by jeszcze bardziej ułatwić stworzenie drużyny mistrzów.

przełomowA technika ROZGRYWKI
- bezprecedensowa technologia animacji – Dzięki technice Real Player Motion EA SPORTS UFC 3 może pochwalić się nowatorskim systemem animacji, który sprawia, iż każdy ruch, cios i kombinacja są jeszcze bardziej realistyczne, responsywne i satysfakcjonujące.
- Skalkulowane ryzyko kontra system nagradzania obrażeń - Nowy system obrażeń oferuje jeszcze więcej emocji, dzięki oparciu go o założenie „ryzyko kontra nagroda". Ustawienie, postawa i podejmowane ryzyko – wszystko to ma jeszcze większy wpływ na produktywność ciosów, dzięki temu każde uderzenie może skończyć się jednocześnie nokautem, jak i druzgocącą kontrą.
- Hiperrealistyczny ruch – Praca nóg jest teraz na pierwszej linii taktycznych potyczek w EA SPORTS UFC 3. Świeże, stworzone za pomocą technice RPM animacje, doskonale odwzorowują ruchy zawodników UFC. Od dzisiaj poruszają się oni po oktagonie, skracają dystans i unikają ciosów z niewiarygodną płynnością.
- Autentyczne osobowości zawodników – Dzięki odtworzonym osobowościom największe gwiazdy UFC poruszają i zachowują się precyzyjnie tak, jak w rzeczywistości. Kompilacja czterech ciosów Conora McGregora. Przejścia od ciosów do obaleń w wykonaniu Demetriusa Johnsona. W EA SPORTS UFC 3 zobaczysz prawdziwe zachowania najważniejszych zawodników UFC i wykonasz ich najbardziej niebezpieczne ataki starannie w taki sam sposób jak oni.
- Płynne ciosy – Tysiące nowych animacji oznaczają nie tylko większą płynność ciosów, lecz też bardziej różne kompilacje ruchów i ciosów, z których znani są konkretni zawodnicy. Ciosy mogą być łączone z uchyleniami i zejściami, dlatego każdy atak w EA SPORTS UFC 3 możesz wykonać w pełnym ruchu, co wprowadza zupełnie świeże rozmiar strategicznego planowania.
- najkorzystniejsza grafika stała się jeszcze lepsza – ulepszyliśmy odwzorowanie zawodników, sposób w jaki próbują zastraszyć swych przeciwników i to, jak cieszą się po wygranej. Dzięki czemu UFC 3 to najlepiej wyglądająca gra sportowa na świecie.

ZOSTAŃ najlepszYM ZAWODNIKIEM WSZECH CZASÓW
- Dostań się do UFC – by dotrzeć do ekstraklasy, rozpocznij swoją karierę w World Fighting Alliance. Znokautuj przeciwnika, by natychmiast przykuć uwagę Dany White'a albo poświęć czas na dopracowanie swych umiejętności przed otrzymaniem szczodrej oferty od UFC.
- Kontrakty i gotówka – Podpisuj i odnawiaj kontrakty z UFC w trakcie swojej kariery. Szukaj udoskonalonych ofert, które zagwarantują ci pokaźniejsze wypłaty, i wybieraj, jak wydasz zdobyte środki – na cele związane z promocją albo treningiem.
- Wybierz swój klub – Wybieraj spomiędzy 10 prawdziwych klubów, w których będziesz rozwijać i trenować swego zawodnika. Każdy z nich specjalizuje się w odmiennym stylu walki, pozwala na treningi z innymi zawodnikami z UFC i pozwoli ci na poznanie i dopracowanie zupełnie innych ruchów. Możesz być lojalny wobec swej ekipy albo wydać pieniądze i zmienić otoczenie, aby podszkolić swoje umiejętności.
- Rywalizacje – Twórz i podsycaj zażarte rywalizacje z innymi zawodnikami z UFC, by przyciągać na walki wielbicieli i bić kolejne rekordy.
- zaimplementowany system mediów społecznościowych – Komunikuj się z innymi przeciwnikami z UFC i udoskonalaj swoją rozpoznawalność na całym świecie. Wybierz, czy na swej drodze chcesz być znany jako spokojny pretendent, czy także jako cwaniak, który bez skrupułów promuje każdą walkę.
- Promuj swoje walki – połącz trening w oktagonie z działaniami promocyjnymi i decyduj, czy chcesz pojawiać się na ważnych wydarzeniach, które przysporzą ci zwolenników i zwiększą szum medialny.
- Kamienie milowe kariery – Najważniejsze momenty kariery zostaną teraz uwiecznione w formie niedługich filmów, w których pojawią się fragmenty prawdziwych programów jak „Bad Blood" czy prowadzone przez Megan Olivi „UFC Minute". Oglądaj nagrania z konferencji prasowych i patrz, jak wokół twoich największych walk powstaje szum medialny, a rywalizacja pomiędzy tobą i twoim przeciwnikiem osiąga punkt wrzenia.

wystarczy JEDEN CIOS
- Tryb knockout – Ulubiony tryb sympatyków z EA SPORTS UFC 2 powraca. Ustal, ile ciosów potrzebnych jest do zwycięstwa, i zmierz się z przeciwnikami, nie myśląc o grapplingu czy parterze.
- Tryb stójkowy – Walcz tylko przy pomocy ciosów bez schodzenia do parteru w prawdziwym, pięciorundowym pojedynku.
- Pojedynek poddań – Pokaż swoje umiejętności i zmierz się z przeciwnikiem w parterze. Korzystaj z chwytów, obijaj przeciwnika na parterze i poddaj, żeby zwyciężyć i zdobyć mistrzostwo.
- Tryb turniejowy – najkorzystniejszy tryb dla grupy przyjaciół: wybierz swojego zawodnika i przejrzyj, ilu przeciwników pokonasz podczas drogi na szczyt. Ten, kto wytrwa do końca, przywdzieje koronę i zdobędzie prawo do przechwałek wśród znajomych.
- Walcz teraz – Pojedynkuj się, posiadając kontrolę nad wszystkim ustawieniami: kondycją, szybkością przejść, prędkością poddań, przewagą grapplerską, obrażeniami, regeneracją zdrowia i atutami.

STWÓRZ SWOJĄ WŁASNĄ DRUŻYNĘ MARZEŃ UFC
- Prawdziwi zawodnicy UFC – Nowość w trybie Ultimate Team: zbieraj i graj swymi ulubionymi zawodnikami UFC, takimi jak Conor McGregor, Georges St-Pierre, Joanna Jędrzejczyk i inni. Łącz prawdziwych zawodników ze wykonanymi poprzez siebie i zbuduj drużynę marzeń.
- Wyzwania dla jednego gracza – Bierz udział w aktualizowanych na bieżąco wyzwaniach, dzięki którym dopracujesz swoje umiejętności i zdobędziesz nagrody, które umożliwią ci budowanie swojej drużyny.
- Zestawy – W trybie Ultimate Team możesz zbierać przedmioty, które zjednoczysz w zestawy tematyczne i wymienisz na cenniejsze przedmioty.
- Poprawione dostosowywanie zawodnika – Nowy system regulowania upraszcza zarządzanie przedmiotami i przypisywanie zawodnikom ruchów, atutów i wzmocnień.
- Chemia zawodnika – Przedmioty mogą dzisiaj aktywować specjalne bonusy, które wzmocnią cechy danego zawodnika, a czasem całej twojej drużyny.

WIĘCEJ
- System nagrywania SI w trybie treningu – System nagrywania SI w trybie treningu pozwoli ci zaprogramować potężną sekwencję, którą odtworzy później sterowany poprzez komputer zawodnik. W ten sposób możesz ćwiczyć reakcje na potężne kompozycje i zachowania.
- Uproszczone poddania – Nowy system poddań pozostał zaprojektowany z myślą o uproszczeniu sterowania w parterze i wykonywania i unikania poddań, dzięki temu gracze mogą poczuć radość płynącą z walki w parterze.
- nowe widoki rozgrywki – świeże widoki z ustawionych pod zróżnicowanymi kątami kamer telewizyjnych dodają walkom realizmu i autentyczności. Teraz pojedynek jest za każdym razem w centrum uwagi, a każdy nokaut pojawi się na pięknym nagraniu.
- Porady 2.0 – Popraw swoje umiejętności dzięki nowemu systemowi porad i wskazówek, w skład którego wchodzą porady narożnika pomiędzy rundami. Trener będzie analizował twój występ i przekazywał spersonalizowane porady, a także zawierające opisy przycisków samouczki, które pomogą ci skończyć walkę. Porady 2.0 możesz również znaleźć w trakcie walki w menu pauzy i w podsumowaniu walki.
- Filmy szkoleniowe – świeże filmy szkoleniowe przedstawią ci ruchy, style i strategie, które przygotują cię na drogę do mistrzostwa w oktagonie.


wymagania sprzętowe

- Konsola PlayStation 4
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4