WWE 2K18 (PS4)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Cenega
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 16+
  • Gatunek: sportowa
  • Wersja językowa: angielska

Kolejna odsłona najlepszej kolekcji gier video związanych z wrestlingiem – WWE 2K18 wkracza na ring.
Wciel się w legendy wrestlingu i walcz o mistrzowskie pasy dzięki wielu trybom w grze oraz wiernie odwzorowanej rozgrywce.
Bądź jedyny w swoim typu. Te pięć prostych słów jest w stanie wywołać przeróżne reakcje,w przypadku supergwiazdy wrestlingu – Setha Rollinsa – w mistrzowski sposób opisują jego zaangażowanie, nieustraszony umysł i prężnie rozwijającą się karierę wrestlingową. To właśnie on odnajdzie się na okładce najnowszej części kolekcji WWE - 2k18.

Kiedy w 2010 roku Seth Rollins rozpoczął swoją karierę, nie lubił podążać utartymi ścieżkami i wolał robić rzeczy po swemu.
Wielu próbowało, ale nigdy nie udało im się tego osiągnąć – Rollins był wyprodukowany,charakteryzować się na tle innych. Pierwszym poważnym zawirowaniem w karierze Rollinsa było zdobycie pasa fachowego w rozgrywkach NXT w 2012 i zasygnalizowanie równocześnie wszystkim, że jest godnym przeciwnikiem, którego nie należy lekceważyć. Kolejnym rewolucyjnym momentem był debiut w Survivor Series oraz połączenie swoich sił z gwiazdami wrestlingu – Romanem Reignsem i Deanem Ambrose, wytwarzając przy tym legendarną grupę, zwaną Tarczą, której głównym celem było przeciwstawienie się obecnej władzy WWE. Wraz z biegiem czasu, gdy jego kariera nabierała rozpędu, zdobył sporo wyróżnień i tytułów, w tym podwójne zwycięstwo w rozgrywkach WWE oraz tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych. Do sukcesów należy doliczyć niedawne pokonanie Triple H we WrestleManii 33. Umieszczenie Rollinsa na okładce WWE 2K18 z całą pewnością jest wielkim wyróżnieniem i uhonorowaniem jego wkładu w historię wrestlingu.


wymagania sprzętowe

- Konsola Play Station 4
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4