Forza Horizon 4 (Xbox One) Ocena produktu:

od 129,00 PLN

oszczędzasz do 48%

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: wyścigi
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Wersja językowa: angielska

Xbox Live wideo atuty detale Zostań supergwiazdą Horizon Forza Horizon 4 Gra Forza Horizon 4 na konsolę Xbox One i komputery z systemem Windows 10 to niecierpliwie oczekiwany sequel wydanej w 2016 r.

gry Forza Horizon 3 — rewolucyjnego produktu, który oddał do dyspozycji graczy obfity, otwarty świat. Po raz pierwszy w historii gier wyścigowych i samochodowych gracze poczują intensywne zmiany pogody w otwartym, współdzielonym świecie.

błyskotliwe widoki i brytyjskie zabytki będzie można podziwiać z jednego z 450 samochodów, by w końcu stać się supergwiazdą Horizon. 1 Premiera gry 2 września 2018. Gra w polskiej wersji językowej (napisy).

Odkrywaj piękną Wielką Brytanię i jej zabytki. Oto pokaźna Brytania w zupełnie nowym ujęciu. Odkrywaj jeziora, doliny, zamki i zapierające dech w piersiach scenerie w ładnej rozdzielczości natywnej 4K HDR na konsolach Xbox One X.

Pory roku zmieniają wszystko. Opanuj jazdę na suchej, zabłoconej, ośnieżonej albo oblodzonej drodze. Pamiętaj, że pora dnia, pogoda i pora roku są jednorodne dla wszelkich graczy. Zbierz, modyfikuj i poprowadź ponad 450 samochodów.

Korzystaj z największej i najszczególniej zróżnicowanej serii samochodów Horizon w historii, która mieści ponad 100 licencjonowanych modeli. 1 Ścigaj się. Popisuj się wyczynami kaskaderskimi. Twórz. Odkrywaj.

Nowa kampania z otwartym zakończeniem — wszystko, co zrobisz, będzie miało wpływ na grę. Możesz stać się supergwiazdą Horizon, podążając własną drogą. Graj solo albo z innymi graczami. Możesz grać samodzielnie lub współpracować z innymi.

Dołącz do zespołowego trybu multiplayer i przejedź się dla zabawy. Jeśli chcesz dowieść swoich umiejętności przed całym światem, potrzebnie wypróbuj tryb rankingowy. 2 Zawartość Forza Horizon 4 standard Edition: Pełna wersja gry Forza Horizon 4 Gra w polskiej wersji językowej (napisy) Adnotacje * Do kwietnia 2018 r.

ponad 8 milionów użytkowników konsol Xbox One i komputerów z systemem Windows 10 zagrało w Forza Horizon 3. ** Wymagane do 75 GB pamięci na dysku (może ulec zmianie). Do konfiguracji, niektórych aktualizacji i dodawania zawartości, takiej jak samochody,, a także do korzystania z niektórych funkcji, w tym zapisywania ustawień rozgrywki i informacji, mogą być wymagane: dodatkowy dysk twardy, łącze szerokopasmowe (obowiązują opłaty naliczane przez operatora), konto Microsoft i Xbox Live (patrz xbox.com/xboxone/gettingstarted i xbox.com/live).

*** Funkcje i możliwości technologiczne, w tym 4K i HDR, zależą od modelu konsoli. 1 Niektóre samochody zostaną dodane w trybie aktualizacji online. Funkcje, usługi online i kryteria systemowe są zależne od kraju i mogą ulec zmianie albo z czasem zostać wycofane.

2 Do gry w trybie wieloosobowym online na Xbox One wymagane jest konto Live Gold (sprzedawane osobno). Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczenie usług firmy Microsoft dostępnej na stronie microsoft.co...

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One