Hitman 2 (Xbox One) Ocena produktu:

od 149,00 PLN

oszczędzasz do 78%

  • Producent:
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: strzelanina
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: angielska

Agent 47 w końcu powraca i robi to w najkorzystniejszym realnym stylu! W roku 2016 studio Warner Bros i Square Enix zgodnie stwierdziły,kolekcja Hitman koniecznie potrzebuje rebootu. Zadanie stworzenia nowego tytułu powierzono zasłużonemu studiu IO Interactive, które odpowiadało dodatkowo za wszystkie poprzednie części procesu Hitman i serię Kane & Lynch. W końcu jak powierzać komuś delikatną przyszłość producenta, to najlepiej niech zrobi to ktoś, kto raczej nie zawodzi. Co z tego wyszło? Poza jednym niewielkim zgrzytem fani zgodnie stwierdzili, iż wydany w 2016 roku odcinkowy Hitman to prawdopodobnie najlepsza część linii! Oczywistym było więc, że należy kuć żelazo póki gorące i choć marka Square Enix postanowiła dać sobie spokój z rolą głównego wydawcy, rękawicę ochoczo podniosło Warner Bros. Jakie więc nowe tarapaty wpakuje się Agent 47?

Koniec z odcinkowym wydawaniem gry! Wydawca Warner Bros i developerzy z IO Interactive wysłuchali uważnie krytyki wielbicieli i tym razem cała zawartość gry Hitman 2 będzie przystępna na płycie w dniu premiery! W końcu nie będziemy zmuszeni czekać, aż developerzy wypuszczą kolejny odcinek! Tym samym twórcy naprawili jedyną rzecz, którą przy okazji gry Hitman można było rozpatrywać w ramach problemu albo przynajmniej kontrowersji.

Bądź płatnym zabójcą w swej piaskownicy! Hitman 2 będzie oferował największą dotąd wolność przy kreowaniu swojej własnej drogi do udanego zabójstwa. Tym razem twórcy zapowiadają, iż każdy przedmiot znaleziony na planszy może okazać się przydatny przy utorowaniu sobie drogi do potencjalnego celu. W tym wypadku ogranicza nas tylko wyobraźnia. Planuj, skradaj się, sabotuj i poczuj zawodową satysfakcję, jaka płynie z bycia cynglem na zlecenie.

Kampania fabularna w Hitman 2 bardziej filmowa aniżeli kiedykolwiek wcześniej! Przygotujcie się na bardziej realnego Agenta 47 w historii! Hitman 2 będzie przepełniony naturalnie wyglądającymi filmikami na silniku gry, skryptami i animacjami, które wzbogacą całe doświadczenie. Tym razem precyzyjnie będziemy mogli obejrzeć efekt naszych działań, niezależnie od tego, jaką drogę i sposób zabójstwa wybierzemy. Animacje i sposób poruszania się naszego protagonisty będzie zależny pomiędzy innymi od stroju, który przywdzieje. Chcesz przebrać się za kelnera i otruć kogoś przepysznym drinkiem swojej roboty? Nie ma problemu, gdyż Agent 47 przyjmie pozycję z ręką za plecami i wtopi się w otoczenie lepiej aniżeli kiedykolwiek.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One