LEGO DC Super Villains (Xbox One) Ocena produktu:

od 140,04 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: Warner Brothers Entertainment
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Wersja językowa: angielska

Kolejna gra LEGO, w której postacie przemówią po polsku!
Samodzielnie zaprojektuj własnego superzłoczyńcę DC i dołącz do drużyny antybohaterów!

LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy zapewni graczom zabawne i humorystyczne możliwości psocenia, wyzwalając złowieszcze moce i dowcipne możliwości superzłoczyńców DC, mówi Tom Stone, Managing Director z TT Games. Dzięki niesłychanej ilości opcji dobrania postaci, gracze będą mogli stworzyć własne charaktery na początku historii, aby odkryć nowe moce i umiejętności już w trakcie grania w najzabawniejszą grę LEGO po dziś dzień.

Oryginalna historia w grze LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy odwróci uniwersum DC do góry nogami, jako że gracze rozpoczną niezapomnianą przygodę z udziałem niezapomnianych złoczyńców w znanych lokalizacjach DC, mówi Ames Kirshen, Vice prezydent, Interactive & Animation, DC Entertainment. Lista lubianych przestępczych ikon w DC jest niezrównana, a fani pokochają współpracę z Jokerem, Harley Quinn, Lexem Luthor i wieloma innymi w trakcie ratowania Ziemi przed większym złem.

LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy da odbiorcom nowe sposoby zabawy ze swoimi ulubionymi postaciami DC z odrobiną lekkich, nikczemnych wybryków, powiedział Sean McEvoy, wiceprezes ds. Gier Cyfrowych, Grupa LEGO. Gracze będą czerpać przyjemność z odkrywania nieskończonego wszechświata DC w sposób, jaki może dostarczyć jedynie gra LEGO.

dobrze jest być złym w pierwszej złoczyńcocentrycznej, wściekle zabawnej grze LEGO z historią napisaną przy współpracy z DC! W LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy, Liga Sprawiedliwości zniknęła, pozostawiając ochronę Ziemi nowopowstałej grupie bohaterów z równoległego wszechświata, którzy ogłosili się Syndykatem Sprawiedliwości. Popularni złoczyńcy z Legionu Zagłady odkryli, że nowi herosi mogą nie być bohaterami, za których się podają. Wraz z pełni konfigurowalnym złoczyńcą prowadzonym przez gracza, drużyna przestępców musi zjednoczyć siły, aby odkryć i udaremnić złowieszcze plany intruzów.

Na początku kampanii gracze będą mogli stworzyć własnego niepowtarzalnego złoczyńcę i dołączyć do ekipy superzłoczyńców DC w trybie fabularnym. W trakcie rozgrywki zdobędą świeże zdolności, moce i będą mogli dalej dostosowywać swoją postać, by stawić czoła złowieszczemu zagrożeniu. Przyjaciele i rodzina będą mieli możliwość dołączenia do trybu fabularnego w dowolnym momencie dzięki lokalnej kooperacji, i pomocy w epickich walkach z bossami.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One