LEGO Harry Potter Collection (Xbox One)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Warner Brothers Entertainment
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Wersja językowa: angielska

LEGO Harry Potter: Collection, która przeniesie bestsellerowe gry LEGO Harry Potter: Lata 1-4 i LEGO Harry Potter: Lata 5-7 na Nintendo Switch i Xbox One po raz pierwszy w nowym, odświeżonym wydaniu. Linia gier ukaże się 2 listopada w angielskiej wersji językowej na konsolę Xbox One i Nintendo Switch.

LEGO Harry Potter: Collection zwiąże w sobie sławny humor LEGO z ogromnym światem magii w ekscytującej przygodzie pełnej rzucania czarów, tworzenia mikstur i rozwiązywania zagadek. Gracze zyskają dostęp do całej zawartości LEGO Harry Potter, w tym także dwóch zestawów zawartości do pobrania (DLC), co pozwoli im na przeżycie historii ze wszelkich ośmiu filmów w jeszcze lepszej oprawie graficznej zawierającej poprawione oświetlenie, części otoczenia, a także efekty wizualne.

LEGO Harry Potter: Collection na Nintendo Switch i Xbox One zapewni nowemu pokoleniu graczy możliwość przeżycia magicznej podróży Harryego Pottera przedstawionej w pełnej wyobraźni scenerii LEGO powiedział Jonathan Smith, kierownik produkcji i dyrektor strategiczny TT Games. Fani w każdym wieku będą mogli zagłębić się w beztroskim, interaktywnym świecie natchnionym ulubionymi postaciami i najsłynniejszymi lokacjami z filmów o Harrym Potterze.

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 to gra oparta na pierwszych czterech filmach, czyli Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Więzień Azkabanu i Harry Potter i Czara Ognia, zezwalająca fanom na przeżycie pierwszych czterech lat Harryego w Szkole Magii i Czarodziejstwa, Hogwarcie, w unikatowej oprawie LEGO.

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 zabiera graczy w podróż przez wydarzenia z ostatnich czterech filmów: Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi oraz Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I i II, śladami Harryego podczas jego ostatnich lat nauki i walki z Lordem Voldemortem w ostatecznym starciu dobra ze złem.

Niniejsza linia zawiera na dodatek wydane wcześniej dwa komplety zawartości do pobrania, w tym komplet postaci, a w nim 10 bohaterów: Godryk Gryffindor, Harry (w wersji z Balu Bożonarodzeniowego), Helga Hufflepuff, Lockhart (w kaftanie bezpieczeństwa), Luna (z lwią głową), Peeves, Hermiona (w różowej sukience), Ron Weasley (ghul), Rowena Ravenclaw i Salazar Slytherin i komplet zaklęć, w ramach którego dostępnych jest 5 czarów: Cantis, Densaugeo, Ducklifors, Melofors i Tentaclifors.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One