LEGO Iniemamocni (Xbox One) Ocena produktu:

od 149,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Warner Brothers Entertainment
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: platformowa
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Wersja językowa: polska

Lego Iniemamocni

W stworzonym poprzez TT Games tytule gracze będą mogli wcielić się w swoje ulubione postacie i przeżyć niezapomniane wydarzenia z filmów Disney Pixar Iniemamocni oraz Iniemamocni 2. Produkcja zachęci graczy do wspólnej rozgrywki poprzez łączenie umiejętności i unikatowych mocy członków rodziny Parr w walce o spokój jednocześnie domowego ogniska, jak i całego miasta a wszystko to w świecie LEGO pełnym zabawy i humoru.

firma Iniemamocni to superbohaterowie, przygody oraz praca zespołowa, co w połączeniu z humorem, łamigłówkami i nieprzewidziankami, jakich pełne są gry LEGO czyni nadzwyczajną kombinację dla graczy powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games Publishing. W LEGO Iniemamocni użytkownicy będą mogli zanurzyć się w wirze wydarzeń z obydwu filmów i nieprzerwanej akcji, stawiając czoła falom zbrodni jako rodzina superbohaterów.

LEGO Iniemamocni oferuje godziny kreatywnej zabawy w świecie z filmów Iniemamocni w pełnej wyobraźni wersji LEGO mówi Sean William McEvoy, wiceprezes ds. Gier oraz aplikacji cyfrowych Grupy LEGO. Rozwiązywanie zagadek w kooperacji to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny.

Nowa gra ze świata Iniemamocnych niewątpliwie spodoba się fanom w każdym wieku uważa Lisa Anderson, wiceprezes ds. Gier w Disney Consumer Products & Interactive Media. LEGO Iniemamocni przedstawia zupełnie świeże, emocjonujące przygody z niesamowitą rodziną Iniemamocnych w roli głównej, poddając jej umiejętności próbie w pełnym zabawy i niespodziewanek świecie LEGO.

W LEGO Iniemamocni gracze będą posiadać szansę na przemierzanie pełnych akcji poziomów fabularnych, oraz takich lokacji jak Municiberg czy wyspa Nomanisan. Gra da możliwość korzystania z oryginalnych superumiejętności, by zaprowadzić przestępców przed oblicze prawa.

osiągalne będzie także tworzenie wyjątkowych budowli LEGO samodzielnie lub wraz z rodziną i przyjaciółmi w dwuosobowej kooperacji, która zapewni dwa razy więcej zabawy!

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One