LEGO Marvel Super Heroes 2 (Xbox One) Ocena produktu:

od 99,00 PLN

oszczędzasz do 63%

  • Producent: Warner Brothers Entertainment
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: dla dzieci
  • PEGI (wiek gracza): 7+
  • Wersja językowa: polska

Wersja językowa: polska

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray


LEGO® Marvel Super Heroes 2 to zupełnie nowa, niesamowita przygoda stanowiąca kontynuację hitu LEGO® Marvel Super Heroes. Oryginalna wielowątkowa fabuła współtworzona poprzez weterana komiksów Kurta Busieka pozwoli graczom wziąć udział w kosmicznych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni różnych epok i wydartych z czasoprzestrzeni lokacji z uniwersum Marvela. Fani będą musieli zmierzyć się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w starożytnym Egipcie, na Dzikim Zachodzie, na Sakaar, w Nowym Jorku roku 2099 i w wielu innych znanych miejscach, a wyjątkowy humor LEGO® uczyni grę odpowiednią dla użytkowników w każdym wieku.

Polski dubbing przystępny na każdej z platform!
W grze głosy podłożyli m.in. Paweł Małaszyński i youtuber Vertez!

Główne właściwości:

Gracze będą musieli zmierzyć się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni zróżnicowanych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar oraz Nowy Jork 2099 roku.
W przygodach tych weźmie udział cały szereg popularnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów i superzłoczyńców z uniwersum Marvela.
Pełne humoru LEGO® optymalnego dla zwolenników w każdym wieku LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawiera tryb wieloosobowy dla czterech graczy, który pozwoli grać w kooperacji albo rywalizować z rodziną i przyjaciółmi.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One