Mortal Kombat X (Xbox One) Ocena produktu:

od 85,72 PLN

oszczędzasz do 76%

  • Producent: NetherRealm Studios
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: bijatyka
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: polska

Wersja językowa: polska (napisy)

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


Mortal Kombat X to druga gra należąca do cyklu cenionych bijatyk Mortal Kombat autorstwa Nether Realm Studios, a ogółem - dziesiąta część kolekcji. Wydawcą produkcji jest producent Warner Bros. Interactive Entertainment.

W Mortal Kombat X na graczy czekają widowiskowe, brutalne pojedynki z zastosowaniem setek zróżnicowanych ciosów i umiejętności specjalnych. Każdy wojownik może korzystać z trzech zestawów umiejętności - przed walką wybieramy, w jaki sposób chcemy walczyć. Przykładowo, Scorpion może posługiwać się dwoma mieczami (Ninjutsu), ogniem (Hellfire) bądź przyzywać pomocników (Inferno). Prócz tego ikonicznego bohatera, w grze pojawią się inni weterani (m.in. Sub-Zero, Raiden i Kano), jak też nowi (np. Ferra/Torr, D''Vorah, Kotal Kahn i Cassie Cage).

Twórcy wdrożyli do gry także inne nowości - m.in. Najróżniejsze areny, od których komponentów można się odbijać albo wykorzystywać je jako broń (podobne rozwiązanie, jak w Injustice: Gods Among Us), świeże tryby zabawy, zadbali także o udoskonaloną grafikę w porównaniu z poprzednią odsłoną. Mortal Kombat X proponuje rozbudowaną warstwę fabularną w trybie single-player, jak i możliwość grania przy jednym ekranie bądź rywalizowanie z graczami z całego świata przez sieć.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One