ReCore (Xbox One) Ocena produktu:

od 29,99 PLN

oszczędzasz do 80%

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: akcja
  • PEGI (wiek gracza): 12+
  • Wersja językowa: angielska

Xbox Live wideo atuty szczegóły wyłącznie na Odkryj nowy świat: ReCore Wyrusz na porywająca przygodę w towarzystwie drużyny zaprzyjaźnionych robotów. ReCore to przygodowa gra z elementami akcji, powstała przy współudziale Keijiego Inafune i twórców gry Metroid Prime.

Gracz wciela się w rolę enigmatycznej dziewczyny – Joule Adams - będącej jedną z nielicznych ocalałych przedstawicielek ludzkości w świecie zdominowanym poprzez maszyny. Dzięki dobieraniu drużyny zaprzyjażnionych CoreBotów i wykorzystywaniu ich specjalnych zdolności, możemy uzyskiwać dostęp do kolejnych misji, a także walczyć z nowymi typami przeciwników.

Premiera gry 13 września w angielskiej wersji jezykowej na Xbox One. Przygoda od mistrza gatunku Gra autorstwa Keijiego Inafune, doświadczonego twórcy takich hitów jak m.in. Metroid Prime. Zbierz je wszystkie W Twej wędrówce pomagać Ci będą CoreBoty, czyli robotyczne maszyny napędzane specjalnym energetycznym rdzeniem.

Każdy z Twych mechanicznych towarzyszy ma unikalne , a także umiejętności. Różnorodni przeciwnicy Stań do walki z wieloma rodzajami przeciwników, włączając w to wykwintnych bossów. Świat gry Przemierzaj nieodgadniony świat zdominowany przez robotyczne maszyny, odkrywaj jego nowe zakamarki, ktore mogą stanąć przez Tobą otworem w wyniku działań burz piaskowych.

uzyskuj dopełniające gry w abonamencie Xbox Live Gold Xbox Live Gold to Twoje przepustka do świata gier online i rozrywki na najwyższym poziomie. Co miesiąc czekają na Ciebie gratisowe gry, innowacyjny tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki w sklepie Xbox Store i dużo więcej!

gratisowE GRY NA KONSOLĘ XBOX ONE i XBOX 360 luksusowE ZNIŻKI TRYB GRY WIELOOSOBOWEJ Recore + gra przygodowo-zręcznościowa + stworzona poprzez mistrza gatunku - Keiji Inafune + stań na czele drużyny CoreBotów i odkrywaj świeże lokacje

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One