Steep (Xbox One) Ocena produktu:

od 65,00 PLN

oszczędzasz do 54%

  • Producent: Ubisoft
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: przygodowa
  • PEGI (wiek gracza): 12+
  • Wersja językowa: polska

JEDŹ WE WŁASNYM STYLU Dowolnie odkrywaj zapierający dech w piersiach otwarty świat w Alpach i na Alasce. Wytycz własną ścieżkę i zdecyduj, w jaki sposób zdobyć ten solidny górski obszar - na nartach, snowboardzie, w wingsuicie, a może na lotni? Odkryj i opanuj w sumie 8 dyscyplin sportowych!

OKIEŁZNAJ GÓRĘ Weź udział w licznych, pięknych wyzwaniach i pokaż, kto jest królem gór. Zobacz swoje umiejętności i rywalizuj ze znajomymi w solidnych wyzwaniach, zaprojektowanych dla każdej dyscypliny, takich jak Big Air, loty dokładne czy slalom w lesie.

STAŃ SIĘ IKONĄ FRISTAJLU podczas X GAMES Weź udział w epickich zawodach narciarskich i snowboardowych, pokaż się z jak najkorzystniejszej strony i udowodnij, że warto na ciebie stawiać! • Opanuj najróżniejsze umiejętności, by podbić X Games.

Zalicz SuperPipe albo doszlifuj swoje zdolności w slopestyle - czekają na ciebie serie zabójczych skoków i nowe grindy. • Popisz się kreatywnością w wiosce X Games na Alasce i zdobądź złoto w najmocniej epickich snowparkach, jakie kiedykolwiek pojawiły się w grze Steep.

• Rywalizuj z innymi graczami i zdobądź szczyt rankingu. PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANE CHWILE Z INNYMI Dziel się emocjonującymi, pełnymi adrenaliny chwilami i najbardziej szalonymi sztuczkami z innymi. Spotykaj się i podążaj za nimi - możecie grać razem albo rzucić wyzwanie znajomym, by pobili rekordy, czasy przejazdu lub wyniki.

najistotniej kompletne wrażenia Steep odszukasz w Złotej Edycji X Games, zawierającej podstawową wersję gry, przepustkę sezonową 1. Roku i przepustkę X Games. Dzięki nim zyskasz dostęp do wszelkich sporych dodatków i dalszej zawartości.

Czeka na ciebie najszczególniej emocjonująca jazda. • Gra Steep • Przepustka sezonowa 1. Roku - zestaw arcytrudny: 3 nowe dyscypliny (rocket wings, speed ride i base jump), nowe wyzwania i nowe komponenty personalizacji.

- zestaw Winterfest: 1 nowa dyscyplina (sanki), świeże wyzwania, dzięki którym staniesz się najlepszym zawodnikiem Winterfest, nowe kostiumy i części personalizacji. - pakiet adrenaliny: nowe kostiumy, deski i wingsuity + komplet księżycowy, zawierający świecące stroje i nocne wyzwania.

- Bilety na śmigłowiec. - 10 000 kredytów Steep. • Przepustka X Games - DLC X Games: odkryj zupełnie świeże zawody na Alasce, zgarnij złoto w najistotniej pięknych snowparkach w historii Steep i zalicz bezwzględne wyzwania X Games.

- DLC 90.: Nadaj grze oldskulowy styl i spraw, iż Steep będzie wyglądało jak gra o sportach zimowych z lat 90.: zgarnij 3 nieszablonowe oldskulowe personalizacje, triki i muzykę... Wprost z przeszłości! - DLC Rocket Wings: śmigaj w przestworzach i w dolinach Alp i Alaski.

Pędź na złamanie karku w 15 nowych wyzwaniach, przygotowanych z myślą o dyscyplinie dla prawdziwych ryzykantów: Rocket Wings! Czekają 3 unikatowe personalizacje twoich Rocket Wings, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One