Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands (Xbox One) Ocena produktu:

od 101,99 PLN

oszczędzasz do 59%

  • Producent: Ubisoft
  • Kategoria: Gry Xbox One
  • Gatunek: TPP
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Wersja językowa: polska

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray

Premiera: 7 marca 2017 r.


Wydanie gromadzi DLC "Peruwiański Łącznik"

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Gold Edition to długo oczekiwana, kolejna odsłona gier akcji sygnowanych imieniem i nazwiskiem sławnego pisarza i korzystająca garściami z kart powieści świetnego autora. Seria jest obecna na rynku już od 15 lat i w tym czasie wielokrotnie ewoluowała, a zainteresowanie cyklem stale rośnie. Jest to rzadkość wśród tytułów dostępnych od tak dawna.


Tym razem akcja toczy się w południowoamerykańskich ostępach, a mocno w dzikiej części Boliwii, w której kryją się kartele narkotykowe czerpiące krociowe zyski ze sprzedaży narkotyków o gigantycznej wartości, przede wszystkim do Stanów Zjednoczonych.

Główny bohater staje na czele elitarnego oddziału amerykańskich żołnierzy, mających za zadanie powstrzymać falę niedozwolonych substancji płynącą na północ poprzez wyeliminowanie zagrożenia u źródła.
Akcja toczy się w otwartym świecie, który można eksplorować w sposób niemal nieograniczony, a bogaty arsenał środków udostępniony amerykańskim żołnierzom sprawia, iż rozwój wypadków śledzimy z lądu, z wody i z powietrza.

Ghost Recon: Wildlands dobrze wyróżnia się na tle poprzednich odsłon kolekcji dzięki otwartej, nieliniowej fabule, która jest w pełni kształtowana poprzez graczy. W walce z kartelem „Santa Bianca" mają oni do dyspozycji bogaty arsenał „zabawek", a wirtualny świat budzi respekt swym realizmem i różnorodnością. Wrażenie jest tym większe, że malownicze boliwijskie pejzaże możemy obserwować także z lotu ptaka.

Oprawa graficzna i mechanika Ghost Recon nie pozostawiają wątpliwości co do tego, iż gracz ma do czynienia z kolejną odsłoną jednej z najszczególniej znanych przygodowych linii obecnych na rynku. Studio Ubisoft rzadko się myli, a większość jego produkcji demonstruje się co najmniej wyjątkowo poprawnie. Podobnie jest i tutaj: malownicze krajobrazy są nie mniej zajmujące od samej akcji, a dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, zależne np. Od wysokości nad poziomem morza, robią ogromne wrażenie. Buszowaniu po dzikich ostępach i górskim wspinaczkom w pięknej scenerii towarzyszy realistyczna mechanika, która od dawna jest potężną stroną linii gier spod znaku Tom Clancys.

Obok trybu misji dedykowanego dla pojedynczego gracza, jak typowo przewidziano kooperacyjny multiplayer, w którym swoje umiejętności można sprawdzić w towarzystwie 3 innych graczy.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One