Tom Clancy's The Division 2 (Xbox One) Ocena produktu:

od 139,00 PLN

oszczędzasz do 73%

 • Producent: Ubisoft
 • Kategoria: Gry Xbox One
 • PEGI (wiek gracza): 18+
 • Wersja językowa: polska

Edycja Dark Zone mieści:

 • Gra Tom Clancy's The Division® 2.
 • 30-cm figurka Heather Ward, wyspecjalizowanej agentki z Tom Clancy's The Division® 2, produkcji Ubicollectibles©.
 • Mapa miasta Waszyngton, z mnóstwem informacji i sekretnych lokacji, pozostawiona poprzez innego agenta Division.
 • Książka z litografiami: wybór odłączanych litografii, w tym dwadzieścia najkorzystniejszych grafik z gry.
 • Wybrane utworzy ze ścieżki dźwiękowej z gry: wybór najlepszych utworów z gry, na jednym dysku.
 • Specjalny komplet Tajnej Służby: nie daj się złapać, działaj po cichu i zbieraj dane, aby pokonać wrogów Waszyngtonu, w swym stroju secret service, ze skórką na broń M4A1 i rzadką emotką.
 • komplet Capitol Defender Pack: chroń obywateli Waszyngtonu, używając specjalnego wyposażenia, między innymi stroju Hazmat 2.0, a także legendarnej broni SPAS-12 „Lullaby", zawierającej własny schemat po zakończeniu gry.

Dla The Division stawka jest wyższa niżeli kiedykolwiek. Choćby najlepiej strzeżone miasto na świecie - Waszyngton - jest zagrożone, pozostawiając cały naród na krawędzi zagłady. Jeśli Waszyngton zostanie stracony, upadnie cały naród. Jako agent Division, który od siedmiu miesięcy działa w terenie, wraz ze swym oddziałem jesteś ostatnią nadzieją na powstrzymanie upadku społeczeństwa po wybuchu pandemii.


demonstrujemy Tom Clancy`s The Division 2, strzelankę akcji RPG w otwartym świecie, wyprodukowaną poprzez Ubisoft Massive, a także te same zespoły, które stworzyły „Tom Clancy`s The Division". Akcja gry toczyć się będzie w zrujnowanym Waszyngtonie, gdzie świeże, bogate otoczenie złączy w sobie rozmaite, atrakcyjne i ikoniczne miejsca, w których gracz będzie mógł podziwiać realizm, z którego znana jest seria. Do tego budowa świata, bogate systemy RPG i bardzo szybka akcja, jakiej jeszcze nigdy nie było. Graj solo albo współpracując w ramach oddziału maksymalnie czterech graczy, aby zaliczyć niemało aktywności - od głównej kampanii poprzez starcia rywalizacji gracz kontra gracz aż po Dark Zone - gdzie wszystko może się wydarzyć.


WASZYNGTON PO TRANSFORMACJI

Po ataku wirusa, burze, powodzie i chaos radykalnie przekształciły miasto Waszyngton. Odkryj tętniący życiem świat pełen różnorodnych miejsc, od zalanych terenów miejskich po obszary historyczne i typowe budynki, podczas jednego z najgorętszych okresów letnich w historii. Ulice zostały przejęte przez wrogie frakcje, z których każda ma swoje cele i z których każda chce przejąć kontrolę nad Dystryktem Kolumbia. Teraz to wy musicie wyzwolić miasto i bronić to, co pozostało ze społeczeństwa.

najkorzystniejszA W swojej KLASIE ROZGRYWKA PO ZAKOŃCZENIU KAMPANII

Tom Clancy`s The Division 2 zostało tworzone od początku z myślą o rozgrywce po zakończeniu kampanii, dzięki czemu gracze za każdym razem będą mieli dostęp do świeżych, unikatowych i różnorodnych aktywności, na długo po tym, gdy ukończą już główną kampanię. System rozgrywki po zakończeniu kampanii w Tom Clancy`s The Division 2 wprowadzi zupełnie świeże wyzwania i systemy postępów, oryginalne zwroty akcji i nieprzewidzianki, a także - po raz pierwszy w historii - szturmy. Gracze zyskają dostęp do mnóstwa zawartości popremierowej, w tym pełnego roku darmowych dodatkowych misji fabularnych, dodatkowych map i trybów rozgrywki.

ulepszonE POSTĘPY GRACZA I świeże SPECJALIZACJE

Po zaliczeniu głównej kampanii, zyskaj dostęp do nowych specjalizacji, takich jak saper, snajper i mistrz survivalu. Każda specjalizacja otwiera zupełnie nowy system postępów z nowymi umiejętnościami, modami i niepowtarzalnymi talentami do zdobycia, aby zmaksymalizować wydajność agenta w wybranej roli.

DYNAMICZNY ŻYJĄCY ŚWIAT

Cywile i wrogie frakcje poprzez cały czas walczą o przetrwanie i takie artykuły pierwszej potrzeby jak jedzenie, lekarstwa i amunicja. W trakcie gdy frakcje walczą z sobą w zrujnowanym Dystrykcie Kolumbia, stawką jest kontrola nad zasobami i miejscami, a ostatecznie - przetrwanie. Sprzeczne potrzeby i motywacje będą się ze sobą zderzać, wywołując przeróżnego rodzaju starcia pomiędzy wrogimi i przyjaznymi frakcjami, cywilami i wreszcie twoim oddziałem. Patrz na ten dynamiczny, tętniący życiem świat, pełen nieoczekiwanek, oczami agenta.

ZJEDNOCZ CYWILÓW

Cywile zebrali się w osadach, żeby odbudować społeczeństwo, lecz ich życie jest zagrożone. Współpracuj z nimi, zapewnij im bezpieczeństwo i zyskaj ich pomoc, a dostarczą ci zaopatrzenie i będą z tobą współpracować przy rozbudowie sztabu, nadając głębsze znaczenie otaczającemu cię światu i ludziom.

JESZCZE LEPSZA ZABAWA W DARK ZONE

Dark Zone to nieokiełznany obszar mapy z najlepszymi łupami w grze. Dark Zone to także najmocniej niebezpieczny obszar w grze, gdzie strach, zdrada i napięcie osiągają najwyższy poziom - tu każdy agent może się zwrócić przeciwko tobie i skraść ciężko zarobione łupy. W Tom Clancy`s The Division 2 strefa ta została zaprojektowana tak, aby dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox One