• Producent: Honda
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe

Kosiarki Tekton służą do koszenia łąk i ogrodów przy domkach i domach jednorodzinnych, a także miejscach, gdzie codziennie trzeba kosić trawę dla zwierząt gospodarskich. Nadają się do płaskich i lekko pochyłych terenów.

Dzięki minimalnemu ciężarowi i przystępnemu sterowaniu nadają się do koszenia obszarów, na których jest dużo drzew, krawężników, grządek garden beds, itp. Główną zaletą urządzeń Tekton jest ich oryginalna kompozycja w połączeniu z niską masą i wysoką godzinową efektywnością.

funkcjonalną rzeczą jest osłona nad tarczą do koszenia (broniąca operatora przed latającymi kamieniami i skażeniami), a także wyższa produktywność jazdy. Komplet Tekton to maszyna, która może posiadać mnóstwo zastosowań – może być wykorzystywana jako kosiarka, mulczer albo lemiesz śnieżny.

Wszystkie maszyny Tekton mają tę samą konstrukcję. Różnią się one od siebie jedynie typem silnika. System tnący składa się z 2 nożyków na talerzu, ale można go rozbudować o kolejne 2 nożyki, które znajdują się w zestawie....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Kosiarki spalinowe