• Producent: Honda
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe

Układ pozwala wybrać między napędem na 2 koła albo na 4 koła, 52 cm, napęd silnikowy, kosiarka 4 w 1, napęd 2 x 4. Napęd 2 x 4 został zastrzeżony przez firmę MA.RI.NA. Specjalny podnoszony nóż gwarantuje korzystne napełnienie kosza.

Jest to jedyny system, który pozwala użytkownikowi zdecydować przy pomocy dwóch dźwigni, czy pracować z napędem na dwa koła, czy z napędem na wszystkie koła. 4-Maxi 52 to 4 warianty koszenia: kosz, wyrzut tylny, wyrzut boczny i mulczowanie.

Korpus stalowy o grubości 2,8 mm, ocynkowane metalowe koła z uszczelnionymi, podwójnymi łożyskami. Specjalny podnoszony nóż gwarantuje korzystne napełnienie kosza. Składany, funkcjonalny uchwyt ze wzmocnieniem i zderzakiem chroniącym podwozie przy uderzeniu w przeszkody.

Dwie fachowe przekładnie z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni unosi kosiarkę do żądanej wysokości. Wszystkie części zamienne są za każdym razem przystępne, konserwacja i obsługa jest prosta.

Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w fachowym warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, żeby uniknąć osadów, które ograniczą wydajność silnika i utrudnią uruchomienie....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Kosiarki spalinowe