Honda GCV 200 Ocena produktu:

od 3199,99 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Honda
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe

GRINDER 52 jest specjalnym typem kosiarki dedykowanym do mulczowania. Posiada własny napęd z fachową przekładnią. Korpus stalowy o grubości 3 mm i specjalnej konstrukcji, która zatrzymuje trawę we wnętrzu, aż zostanie rozdrobniona nożem mulczującym.

Tak rozdrobniona trawa to naturalny nawóz dla trawnika (bez chemikaliów), a użytkownik nie musi jej już zbierać i kompostować. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki tej kosiarce będziesz pracować szybciej i łatwiej, bez przerw na opróżnienie kosza.

Specjalny podwójny nóż mulczujący GRINDER 52 i znikomy wyrzut zwiększają efekt mulczowania. Dzięki temu trawa jest bardziej rozdrobniona i może być szybciej rozłożona przez mikroorganizmy glebowe, które uwalniają komponenty odżywcze z rozdrobnionego materiału roślinnego z powrotem do gleby.

Specjalny uchwyt połączony jednolicie z korpusem stwarza zderzak broniący podwozie przed uderzeniami w przeszkody i umożliwiający podniesienie kosiarki. Uchwyt 25x2mm dla ulepszonej kontroli - pokaźniejszy niżeli w zwykłej kosiarce, co daje pokaźniejszą jakość i trwałość.

Składany uchwyt upraszczający przechowywanie. Koła tworzone z ocynkowanego metalu. Profesjonalna przekładnia z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni podciąga kosiarkę do żądanej wysokości.

Wszystkie części zamienne są za każdym razem dostępne, konserwacja i obsługa jest prosta. Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w fachowym warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, żeby uniknąć osadów, które ograniczą efektywność silnika i utrudnią uruchomienie....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Kosiarki spalinowe