NAC LS50-625E-HS

chwilowy brak towaru

  • Producent: NAC
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe
  • Szerokość koszenia: 51 cm
  • Pojemność kosza: 60 l
  • Napęd: tak

KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM LS50-625E-HS NAC, z silnikiem 4-suwowym Briggs & Stratton z linii 625E SeriesTM o mocy 5.5 KM i pojemności 190 cm3, z funkcją Ready Start. Szerokość koszenia to 51 cm oraz wysokości dostosowywana 7-stopniowo w zakresie 25 - 75 mm.

Kosiarka ma funkcję mielenia "mulczowania" dzięki specjalnie wyprofilowanemu ostrzu noża, trawa jest mielona i wciskana w trawnik, gdzie posłuży za nawóz co bezdyskusyjnie wpłynie na jej kondycję.

Dzięki systemowi mycia łatwo utrzymać urządzenie w czystości. Wyekwipowana w obudowę produkowaną ze stali, a także użyteczne rączki upraszczające sterowanie. Szerokie łożyskowe koła, ułatwiające jej prowadzenie.

Kosiarki spalinowe sprawdzają się idealnie na rozległym terenie a także do trawy wysokiej i mokrej. Dzięki niezależnemu źródłowi zasilania możemy kosić trawę na terenach mniej dostępnych albo pozbawionych dostępu do prądu.

Jeśli kosimy teren o powierzchni przekraczającej 500 metrów kwadratowych, powinniśmy zastanowić się nad wyborem właśnie kosiarki spalinowej. Koszenie trawy jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu trawnik ładnie się demonstruje.

Kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem. Pierwsza podmiana oleju powinna zostać stworzona po 5 godzinach pracy, silnik pracuje wtedy na docieraniu. Następna po 20-25 godzinach. Na naszych aukcjach można dokupić zalecany olej do kosiarek NAC.

Gwarancja Door to Door zagwarantuje unikatowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie marka zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt.

Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC. Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem firmy NAC co zapewnia Państwu nabycie oryginalnych towarów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji marki NAC.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Kosiarki spalinowe