Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml (4049649000039) Ocena produktu:

od 23,99 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Krople do oczu
  • Pojemność: 10 ml

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, sprawdź to progresywne rozwiązanie i zadbaj o swój powszedni komfort.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: innowacyjne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką sprawia, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi pozostał zaprojektowany tak, by maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki czemu ekspresowo i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat wspaniale stanie na wysokości zadania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować dodatkowo w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby niezwykle wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą produktywnie zniżyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skupić się na rutynowych obowiązkach, rozpraszają nas i sprawiają, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który wydajnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do powszednich czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to wyjątkowo tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które nieraz przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być również wynikiem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

dodatkowo zanieczyszczone środowisko może efektywnie obniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, iż oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,używany może być ponadto przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je podczas noszenia soczewki (dotyczy to równocześnie soczewek miękkich, jak i twardych).

składniki, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,realne było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Cechy kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być stosowane przez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być stosowane długotrwale, nadają się do wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych, są wyjątkowo proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są też w komplecie: Hyal-Drop multi 10 ml komplet 2 szt.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Krople do oczu