Bausch&lomb Hyal drop multi 10 ml (4049649000039) Ocena produktu:

od 23,99 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Bausch&Lomb
  • Kategoria: Krople do oczu
  • Pojemność: 10 ml

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, sprawdź to progresywne rozwiązanie i zadbaj o swój powszedni komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne wykorzystywanie kropli do oczu zniża ryzyko infekcji narządu wzroku, a także mikrourazów. Aspekt ten jest istotnie ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i starannie dobranym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom dobrą wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować również wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to jednocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Ulepszony aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój artykuł wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje liczba preparatu jeszcze lepiej dopasowaną do obszerności worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki temu jest trafny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego stosowania - charakterystyczne krople do oczu mogą być użytkowane przez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze wygodniejsze, bo służą nawet poprzez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: innowacyjne rozwiązanie opatentowanego mechanizmu z pompką sprawia, że krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, by maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki temu momentalnie i bez problemu uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat świetnie spełni oczekiwania u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować również w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby bardzo wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą sprawnie zmniejszyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na codziennych obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który efektywnie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do rutynowych czynności, wykonywanych każdego dnia.

Dotyczy to szczególnie tych osób, które mają suche, wrażliwe oczy, i które niejednokrotnie przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być na dodatek efektem przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

także zanieczyszczone środowisko może produktywnie obniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, że oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,użytkowany może być jeszcze przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Starczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to zarówno soczewek miękkich, jak i twardych).

składniki, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,osiągalne było dłuższe odczuwanie komfortu, nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Właściwości kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być użytkowane przez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być używane długotrwale, nadają się do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, są szczególnie proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu dostępne są dodatkowo w zestawie: Hyal-Drop multi 10 ml pakiet 2 szt.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Krople do oczu