Samsung RB29FERNDSS Ocena produktu:

od 1647,80 PLN

oszczędzasz do 3%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: srebrny
 • Wysokość: 175 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 66 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Pojemność chłodziarki netto: 192 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 98 l
 • Zdolność zamrażania: 12 kg/24h
 • Ilość agregatów: 1
 • Poziom hałasu: 39 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Obustronny montaż drzwi: tak
 • Roczne zużycie energii: 272 kWh/rok

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która produktywnie wykorzystuje dostępną przestrzeń

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części została inteligentnie zaprojektowana, takefektywnie zastosować przestrzeń we wnętrzu urządzenia. Komponenty, takie jak łatwo wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz koszyk Grab ‘n Go, pomagają łatwo i błyskawicznie wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect gwarantuje optymalne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia charakteryzują się elastycznością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.


komfortowo zmaksymalizuj dostępną przestrzeń
Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika. Z łatwością wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami pozwala na wydajne porządkowanie i ułatwia dostęp do artykułów – oraz pozwala ekspresowo sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem gwarantuje pełną wygodę.
Szuflada z pełnym wysuwem lepszy dostęp i upraszcza porządkowanie i wyjmowanie artykułów z zamrażarki – choćby tych obszerniejszych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się w pełni, zapewniając trafne zastosowanie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, nawet jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 stopni.

Schłodź więcej napojów, aby zaspokoić obszerniejsze pragnienie
wygodna, znaczna półka na drzwiach jest głębsza aniżeli w charakterystycznych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki duże pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na szerokiej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Oświetlenie Top LED
Bardziej energooszczędne w kontraście do konwencjonalnych żarówek, oświetlenie Top LED jest jaśniejsze od standardowych diod użytkowanych w chłodziarkach firmy Samsung. Top LED istotnie jasno oświetla całe wnętrze lodówki, ulepszając widoczność przechowywanych w niej produktów. Dzięki czemu możesz łatwiej odnaleźć szukany artykuł, skracając czas, w którym drzwi lodówki są otwarte – w ten sposób zaoszczędzisz i czas, i energię.

technologia True No Frost
technologia Samsung True No Frost zagwarantuje równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, takusunąć odkładanie się warstw lodu na ściankach maszyn. Teraz wszystkie prosto psujące się produkty zachowają świeżość i walory odżywcze. Na dodatek dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost zniża obciążenie agregatów, zwiększając ich trwałość.


Pozostałe atrybuty

parametry chłodziarki
1 szuflada
Szuflada z pełnym wysuwem dostępna
3 półki
Łatwo wysuwana półka przystępna
przystępna półka na wino
Półki z hartowanego szkła
4 półki na drzwiach
przystępna półka na nabiał
obszerne półki przystępne
przystępny pojemnik na jaja
Oświetlenie wewnętrzne górne LED

atrybuty zamrażarki
Pojemnik na jajka
Szuflady w zamrażarce: 3
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
4 gwiazdki w gwiazdkowym systemie oceny zamrażania
Funkcja Power Freeze dostępna

Inne
Czynnik chłodzący R-600a
dostępne uszczelnienie cyklopentanowe
Dwustronne drzwi przystępne
przystępny alarm w drzwiach
objętość zamrażania (kg/24 h): 12 kg
ilość godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 20 godz.
SN, N, ST

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Lodówki