Canon EOS 4000D Ocena produktu:

od 1058,00 PLN

oszczędzasz do 64%

 • Producent: Canon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rodzaj zasilania: akumulator
CANON 4000D Łatwo i instynktownie fotografuj, a także udostępniaj historie akcentujące się atrakcyjnymi kolorami, poziomem szczegółowości i przepięknym rozmyciem tła.
Proste opowiadanie podkreślających się historii za pomocą lustrzanki cyfrowej

Dzięki aparatowi EOS 4000D o rozdzielczości 18 MP opowiadanie unikatowych historii przy pomocy zdjęć w jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i filmów Full HD jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje. Udostępniaj zawartość natychmiast i rób fotografie zdalnie przy pomocy zgodnego smartfonu z łącznością Wi-Fi* i aplikacją Canon Camera Connect.
idealne zdjęcia i filmy w kinematograficznej jakości
18-pikselowa matryca o powierzchni choćby 19-krotnie obszerniejszej od wielu matryc smartfonów** pozwala na wykonywanie zniewalających zdjęć z naturalnie rozmytym tłem – choćby w nieprzystępnych warunkach oświetleniowych.
Ożywiaj swoje historie
Zmieniaj inspirujące chwile w artystyczne filmy Full HD albo uwieczniaj najważniejsze wydarzenia dnia na migawkach wideo.
Udostępnianie w serwisach społecznościowych i zdalne fotografowanie
momentalnie przesyłaj fotografie i filmy do urządzenia inteligentnego, aby prosto udostępniać je w mediach społecznościowych lub zapisywać ich kopie zapasowe w serwisie Irista. Możesz też fotografować zdalnie dzięki łączności Wi-Fi* i aplikacji Canon Connect.
Kreatywność bez wysiłku
wystarczy skadrować ujęcie i nacisnąć spust migawki, a tryb Inteligentna scena auto zapewni wspaniałe rezultaty. Korzystaj z funkcji fotografowania w trybie Live View i trybu twórczej automatyki i dodawaj nieszablonowe efekty dzięki filtrom kreatywnym.
Zdobywanie wiedzy podczas fotografowania
Korzystaj z dostępnych wskazówek dotyczących fotografowania lustrzanką cyfrową dzięki aplikacji Photo Companion marki Canon (do pobrania na urządzenia z systemem operacyjnym Android albo iOS). Dodaj obiektywy i akcesoria lub przejmij ręczną kontrolę nad aparatem w dowolnym momencie.
bezusterkowe fotografowanie
Rejestruj ujęcia tak, żeby pokrywały się z obrazem, który zachowałeś w pamięci – wszystko dzięki skrupulatnej regulacji ostrości, funkcji rejestrowania 3 kl./s i procesorowi DIGIC 4+. Optyczny wizjer i ekran LCD o przekątnej 6,8 cm upraszczają kadrowanie i oglądanie efektów pracy CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III
Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom ceniącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm duży zakres powiększeń obiektywu jest stosowny dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć wykonywania zdjęć zbliżeniowych.

kolista przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej kolisty otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych części.

- Lekka kompozycja o niewielkich rozmiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do krótkiego tele
- kolista przysłona
- prędki system AF
CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technika STM zapewnia płynną i cichą regulację ostrości podczas nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM w trakcie nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, wyjątkowo poręczna konstrukcja
 • Łatwa w użyciu budowa zapewnia najwyższą jakość obrazu
 • parametry szczegółowe
 • nadzwyczajny kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to rewelacyjne uzupełnienie charakterystycznego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Pasuje doskonale do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie wielkie możliwości z wysoką jakością obrazu i intuicyjną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

żeby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM pozostał wyekwipowany w technologię stabilizacji obrazu producenta Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a równocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to wspaniałe rozwiązanie do wykonywania zdjęć przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania automatycznie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym lub pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie prędkości w trakcie fotografowania ruchomych obiektów.
technologia STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM użyto technikę silniczka krokowego (STM), która zapewnia płynną i cichą ciągłą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów aparatem EOS i szybki i dokładny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, iż jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki czemu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
genialna jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o szczególnie niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia znacznych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podciąga jakość nieostrych obszarów, poprzez co główny zdjęcia akcentuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o wspaniałych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala prędko idostosować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m pozwala na fotografowanie drobnych obiektów. Nieobrotowy przedni ułatwia korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
choćby DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Lustrzanki cyfrowe