Canon EOS 800D Ocena produktu:

od 2149,00 PLN

oszczędzasz do 52%

 • Producent: Canon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rozdzielczość: 25.8 Mpx
 • Rodzaj zasilania: AA
 • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
 • Przekątna ekranu: 3 "
 • Wizjer: tak
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000 px
 • Zdjęcia seryjne: 6 kl/s
 • Nośnik danych: karta SD
 • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
CANON 800D Łatwiejsza obsługa technice DSLR nowej generacji
Aparat EOS 800D powoduje, iż fotografowanie w wysokiej jakości jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek: na nieszablonowych zdjęciach i filmach uwiecznisz najważniejsze momenty swego życia. Ogromną zaletą tej lustrzanki cyfrowej jest wyraźny wizjer optyczny, który demonstruje rzeczywisty obraz.
Jakość, na którą zasługują Twoje fotografie
Matryca nowej generacji o rozmiarze APS-C i rozdzielczości 24,2 megapiksela umożliwia rejestrowanie wielu znikomych szczegółów choćby w trudnych warunkach.
Bądź spontaniczny. Puść wodze wyobraźni
Aparat EOS 800D pracuje odpowiednio prędko – rejestrując 6 klatek na sekundę przy realizowaniu serii zdjęć – i ma wizjer optyczny ukazujący obraz w czasie rzeczywistym. Podczas komponowania zdjęcia na odchylanym ekranie aparatu najszybszy na świecie system AF Live View* potrzebuje zaledwie 0,03 sekundy, żeby wykonać fotografie o nieprzeciętnej ostrości.
Zadowalająca prędkość pracy
Szybka reakcja na polecenia i serie fotografii z prędkością 6 kl./s pozwalają uchwycić najistotniej ulotne chwile.
Szersza perspektywa​
Korzystając z odchylanego ekranu dotykowego aparatu EOS 800D, można robić zdjęcia i nagrywać filmy z dołu albo z góry,stosownie skomponować ujęcie. Regulacja ostrości i realizowanie fotografii po jednym dotknięciu.
Łatwe nagrywanie filmów
Filmy Full HD ze stabilnym obrazem wyśmienicie prezentują się w Internecie i na ekranach domowych urządzeń, a poruszające się obiekty są bardzo widoczne.
Proste, bezprzewodowe udostępnianie i sterowanie
Możliwość bezzwłocznego łączenia ze zgodnym smartfonem albo tabletem w celu udostępniania obrazów i zdalnego sterowania aparatem.
Testowanie kreatywności​
Interfejs użytkownika z funkcją podpowiedzi nauczy Cię, jak funkcjonują ustawienia aparatu, zezwalając w tym samym czasie robić perfekcyjne zdjęcia.
Witamy w systemie EOS
Aparat fotograficzny EOS 800D jest jednym z elementów całego systemu aparatów, obiektywów i akcesoriów, który cieszy się zaufaniem fotografów na całym świecie. ​CANON EF-S 18-55 F/3.5-5.6 DC III Niedrogi obiektyw zmiennoogniskowy wysokiej jakoœci
Model EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 III to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy o wysokiej jakośœci, który przypadnie do gustu fotografom lubiącym podróżować z niewielkim bagażem. Dzięki odpowiednikowi ogniskowej 29–88 mm dla formatu 35 mm duży zakres zwiększeń obiektywu jest stosowny dla większoœści zastosowań ogólnych. Możliwośœć realizowania fotografii zbliżeniowych.

krągła przysłona - przy szerokim otwarciu przesłony jej krągły otwór pozwala uzyskać gładkie, równomierne rozmycie tła, uwypuklić obiekty znajdujące się na pierwszym planie i odciągnąć uwagę od nieistotnych składników.

- Lekka kompozycja o niewielkich wymiarach
- Zakres ogniskowych od szerokiego kąta do krótkiego tele
- kolista przysłona
- szybki system AF CANON EF-S 55-250mm F/4-5.6 IS STM Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM gwarantuje płynną i cichą regulację ostrości w trakcie nagrywania filmów.
Korzyści

 • Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu
 • Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów
 • Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu
 • Lekka, kompaktowa, niezwykle ergonomiczna konstrukcja
 • Łatwa w użyciu budowa gwarantuje najwyższą jakość obrazu
 • atrybuty szczegółowe
 • znakomity kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy
 • Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to perfekcyjne uzupełnienie charakterystycznego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Nadaje się świetnie do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie obfite możliwości z wysoką jakością obrazu i instynktowną obsługą.
 • Optyczny stabilizator obrazu

aby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM pozostał wyposażony w technologię stabilizacji obrazu marki Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a równocześnie broni przed drganiami aparatu — jest to wspaniałe rozwiązanie do realizowania zdjęć przy słabym oświetleniu albo fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania automatycznie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym albo pionowym, zezwalając uchwycić wrażenie szybkości podczas fotografowania ruchomych obiektów.
technologia STM
W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM użyto technikę silniczka krokowego (STM), która gwarantuje płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS, a także szybki i precyzyjny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, iż jej odgłosy nie są wychwytywane poprzez mikrofon aparatu. Dzięki czemu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń.
wspaniała jakość obrazu
Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o bardzo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia istotnych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podnosi jakość nieostrych obszarów, poprzez co główny fotografie eksponuje się na miękkim, rozmytym tle.
Z myślą o idealnych fotografiach
Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala prędko idostosować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m pozwala na fotografowanie znikomych obiektów. Nieobrotowy przedni upraszcza korzystanie z filtrów. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania danych dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Lustrzanki cyfrowe