Nikon D5600 Ocena produktu:

od 2147,00 PLN

oszczędzasz do 41%

 • Producent: Nikon
 • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
 • Rozdzielczość: 24.7 Mpx
 • Rodzaj zasilania: akumulator
 • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
 • Przekątna ekranu: 3 "
 • Wizjer: tak
 • Maksymalna rozdzielczość zdjęć: 6000 x 4000 px
 • Czułość: 100-25600
 • Zdjęcia seryjne: 5 kl/s
 • Nośnik danych: karta SD
 • Nagrywanie filmów: 1920 x 1080 (Full HD)
NIKON D5600 Nikon D5600 z funkcją stałej łączności – uwolnij swoją kreatywność. Oddawanie atrakcyjna ulotnych chwil, tworzenie niezwykłych filmów poklatkowych, zabawa cieniem w pełnym słońcu czy nagrywanie filmów z niezwykłej perspektywy – emocje towarzyszące tworzeniu obrazów, które wzbudzą podziw innych, nie posiadają sobie równych. Nikon D5600, zaopatrzony w zaawansowane technologie przetwarzania obrazu opracowane przez producenta Nikon, pozwala uzyskać magiczne efekty. Dzięki niemu zrealizujesz wszystkie swoje pomysły. Dostęp do szerokiej gamy legendarnych obiektywów NIKKOR oznacza nieograniczone możliwości kreatywnej ekspresji. Opracowana przez firmę Nikon technologia SnapBridge pozwala na bieżąco umieszczać wytworzone zdjęcia na urządzeniu inteligentnym i w dowolnym momencie przesyłać nagrane filmy. Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – choćby jeśli jest to zupełnie wyjątkowa perspektywa. Wystarczy przekręcić, pochylić lub obrócić znaczny ruchomy ekran dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), żeby uzyskać znakomite ujęcie i zawsze posiadać świetny podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Żeby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. W trakcie fotografowania z zastosowaniem wizjera albo odtwarzania fotografii można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to instynktowne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu przy pomocy pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego podczas korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i przypasowywać inne ważne cechy, takie jak wartość przysłony czy automatyczny wybór czułości, przy pomocy wielkiego ekranu dotykowego. Znany z profesjonalnych aparatów D5 i D500 producenta Nikon pasek przełączania fotografii umożliwia ich szybkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można zwiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Dla fotografów, którzy dostrzegają to, co jest dla innych niewidoczne, jakość fotografii ma kluczowe znaczenie. Model D5600 został zaopatrzony w dużą matrycę formatu DX o rozdzielczości 24,2 mln pikseli, która z niezwykłą skrupulatnością odwzorowuje znikome faktury i gwarantuje najwyższą szczegółowość zdjęć. Znajomi i osoby obserwujące Twój profil w sieciach społecznościowych zobaczą starannie to, co chcesz im pokazać – za każdym razem. Zakres czułości ISO 100–25600 i rozszerzona czułość ISO 6400 w trybie Krajobraz nocny upraszczają fotografowanie w słabym oświetleniu. Procesor przetwarzania obrazu EXPEED 4 skutecznie eliminuje szum nawet przy wysokiej czułości ISO. Fotografie cechujące się pięknym rozmyciem tła i bogatym kontrastem czekają na wykonanie – pomoże Ci w tym znaczna gama wymiennych obiektywów NIKKOR.
wystarczy kilka sekund, by udostępnić swoje fotografie świetnej jakości i stać się dla innych źródłem inspiracji. Opracowana przez markę Nikon przełomowa technologia SnapBridge, wykorzystująca standard Bluetooth low energy¹, zagwarantuje stałą łączność między aparatem D5600 a obsługującym ją urządzeniem inteligentnym. Połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym jest niezwykle proste. Po nawiązaniu łączności aparat może przesyłać wykonane fotografie do urządzenia inteligentnego bez konieczności nawiązywania za każdym razem nowego połączenia. Każde produkowane zdjęcie jest błyskawicznie przesyłane do telefonu lub tabletu i staje się gotowe do udostępnienia. W dowolnym momencie można również ręcznie przesłać nagrane filmy. Na dodatek technologia SnapBridge umożliwia zdalne obsługiwanie aparatu za pomocą urządzenia inteligentnego. Bez względu na to, w jaki sposób korzystasz z technologii SnapBridge, nie ogranicza ona możliwości korzystania z urządzenia inteligentnego i nie obciąża zbytnio akumulatora aparatu. Twoja perspektywa jest wyjątkowa – podziel się nią momentalnie dzięki technice SnapBridge. doskonała ergonomia nad wyraz poręcznego modelu D5600 pozwala prosto zagłębić się w świat fotografii. Twórz przyciągające uwagę kompilacje dzięki wysokiej jakości wizjerowi optycznemu. Zagwarantuje on bardzo znaczny podgląd obrazu widzianego przez obiektyw i pomaga w pełni skupić się na fotografowanym obiekcie, odcinając oko od promieni słonecznych i innych części rozpraszających uwagę. Aparat jest stabilniejszy ponadto z podłączonym teleobiektywem. Wygodnie umiejscowione pokrętło sterowania i wybierak wielofunkcyjny ułatwiają zmianę ustawień podczas fotografowania. Dodatkowo funkcja dotykowego Fn pozwala dopasowywać ustawienia za pomocą sporego ekranu dotykowego bez konieczności odrywania oka od wizjera. Mała masa korpusu (około 415 g)² oraz monolityczna kompozycja wzmocniona włóknem węglowym powodują, że aparat można łatwo i bez obaw zabrać w każde miejsce. Gdy już chwycisz jego konkretnie wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić fotografie – czy to podczas dalekich podróży, czy przemierzania ulic miast – nie zechcesz się z nim rozstać.
Poznaj lustrzankę cyfrową, która widzi świat jednakowo jak Ty – nawet jeśli jest to zupełnie wyjątkowa perspektywa. wystarczy przekręcić, pochylić lub obrócić obszerny ruchomy ekran dotykowy o przekątnej 8,1 cm (3,2 cala), aby uzyskać doskonałe ujęcie i za każdym razem mieć znakomity podgląd kadru – bez względu na to, czy trzymasz aparat wysoko nad głową, przy samej ziemi czy wyciągnięty przed siebie. Żeby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego – jak w smartfonie. Podczas fotografowania z zastosowaniem wizjera lub odtwarzania zdjęć można korzystać z funkcji sterowania dotykowego. Funkcja dotykowego Fn to instynktowne rozwiązanie stanowiące alternatywę dla obsługi aparatu za pomocą pokrętła sterowania lub wybieraka wielofunkcyjnego podczas korzystania z wizjera. Dzięki niej można teraz wybierać pola AF i przypasowywać inne ważne właściwości, takie jak wartość przysłony czy automatyczny dobór czułości, przy pomocy wielkiego ekranu dotykowego. Znany z mistrzowskich aparatów D5 i D500 firmy Nikon pasek przełączania zdjęć umożliwia ich prędkie przewijanie w trybie odtwarzania. Zsuwając palce można zwiększyć zdjęcie i przyciąć je.
Nagrywaj płynne, szczególnie szczegółowe filmy Full HD, które mogą być powodem do dumy. Funkcja nagrywania filmów D-Movie pozwala na rejestrowanie obrazu z maksymalną prędkością 50p/60p. Dzięki ciągłemu autofokusowi w trybie podglądu na żywo (tryb ciągłego AF) można zachować ostrość obiektów na obrazie, nawet jeśli prędko się poruszają. Dostarczany w pakiecie obiektyw AF-P NIKKOR jest wyposażony w silnik krokowy, dzięki któremu odgłos pracy mechanizmu ustawiania ostrości jest na filmach praktycznie niesłyszalny. Funkcja nagrywania filmów poklatkowych, znana z zaawansowanych lustrzanek cyfrowych firmy Nikon, pozwala przekształcić niezbyt intensywne sceny, takie jak powolne przemieszczanie się chmur czy ruch na zatłoczonej ulicy, w sekwencje błyskawicznie zmieniających się obrazów. Dzięki technice łączności SnapBridge filmy nagrane aparatem D5600 można łatwo udostępniać.
zaimplementowane narzędzia kreatywne pozwalają podkreślić przekaz fotografii i filmów. Dzięki szerokiej gamie efektów specjalnych można łatwo wzmocnić odbiór obrazu. Rezultat zastosowania wybranego efektu można zobaczyć i odpowiednio przypasować w trybie podglądu na żywo. Dodatkową kontrolę nad wyglądem i atmosferą uwiecznianych scen zapewniają ustawienia Picture Control, pozwalające na precyzyjne ustawienie takich parametrów, jak kontrast czy nasycenie. Zastosowanie ustawienia Picture Control Równomierne podczas nagrywania filmów upraszcza późniejszą obróbkę zarejestrowanego obrazu. W dodatku użytkownik może utworzyć i zapisać osobiste ustawienia Picture Control, by nadać swym filmom niepowtarzalny charakter. Obszerna gama efektów przystępnych w menu retuszu pozwala z łatwością podkreślić lub zmienić nastrój produkowanych zdjęć – bezpośrednio z poziomu aparatu. Dzięki technologii łączności SnapBridge można wykorzystać w procesie twórczym smartfon lub tablet wyposażony w ulubione aplikacje. NIKON AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5-5.6G VR śladowy, lekki obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX – perfekcyjny do codziennego fotografowania Zakres ogniskowych od szerokokątnej do niedługiego teleobiektywu i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że jest to nieprzeciętny obiektyw uniwersalny. Dzięki niemu możesz w każdej chwili fotografować rozmaite tematy, od fotografii miejskiej i pejzaży po rodzinne wydarzenia sportowe i pełne akcji filmy HD. Niezależnie od fotografowanego obiektu funkcja Redukcja drgań firmy Nikon pozwala uzyskać ostry obraz choćby przy słabym oświetleniu. Dzięki lepszej konstrukcji ten obiektyw jest minimalny i wygodny w użyciu. NA CO DZIEŃ: KOMPAKTOWY, LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY Z ZOOMEM 3,1X Obejmuje modny zakres ogniskowych 18–55 mm (odpowiednik dla formatu 35 mm: 27–82,5 mm), z otworem względnym f/3,5–5,6. Od portretów po krajobrazy – tym obiektywem można sfotografować wszystko. Znakomicie do nagrywania filmów HD. prędki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY producenta NIKON Nowy silnik krokowy firmy Nikon ekspresowo ustawia ostrość i świetnie sprawdza się przy filmowaniu. Dzięki nowemu silnikowi ten obiektyw znamionuje się cichszym i szybszym działaniem autofokusa aniżeli jego poprzednik. Zmieniając ogniskową, można natychmiast wyjątkowo precyzyjnie ustawić ostrość na fotografowane obiekty. W trakcie filmowania silnik zezwala na płynną zmianę ostrości z jednego obiektu na drugi, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ OBRAZÓW typowA DLA firmy NIKON Ten obiektyw formatu DX został zaprojektowany tak, by w pełni użyć wysoką rozdzielczość i zaawansowaną technologię matrycy Twojej cyfrowej lustrzanki firmy Nikon. Dwie soczewki asferyczne minimalizują aberrację sferyczną i dystorsję, dzięki czemu można uzyskać fotografie i filmy o wysokiej rozdzielczości, żywych kolorach, z doskonałym kontrastem i unikatową szczegółowością. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Przydatna funkcja Redukcja drgań firmy Nikon pozwala uzyskać ostry obraz nawet przy długim czasie migawki. Zagwarantuje ona większą stabilność podczas fotografowania z ręki i zezwala na użytkowanie czasów migawki dłuższych choćby o cztery stopnie. Niezależnie od tego, czy robisz portrety, zdjęcia grupowe, czy także fotografujesz olśniewający krajobraz, dzięki tej funkcji za każdym razem uzyskasz nieporuszone zdjęcie. Funkcję Redukcja drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość bezzwłocznego przełączania pomiędzy autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości oraz włączania i wyłączania funkcji Redukcja drgań za pomocą menu aparatu*. Brak przełączników na obudowie obiektywu usuwa ryzyko przypadkowej zmiany ustawień podczas robienia fotografie. poręcznY OBIEKTYW DO codziennyCH ZASTOSOWAŃ Ultrakompaktowa i lekka konstrukcja – nadzwyczajny obiektyw uniwersalny. Obiektyw waży zaledwie 205 g i ma jedynie 62,5 mm długości po schowaniu, dzięki czemu można go wygodniej zawsze nosić przy sobie.
NIKKOR AF-P DX 70-300MM F/4.5-6.3G ED VR Poznaj świat fotografii w zakresie tele dzięki temu zmiennoogniskowemu obiektywowi formatu DX. To idealna propozycja dla osób, które chcą skorzystać z niezwykłych możliwości kreatywnej ekspresji związanych z użyciem teleobiektywu. Dzięki ulepszonej konstrukcji i niewielkim wymiarom stanowi wyśmienite uzupełnienie mniejszych lustrzanek cyfrowych Nikon formatu DX¹. Uniwersalny zakres ogniskowych 70–300 mm pozwala prosto uwiecznić rozgrywające się w oddali wydarzenia, uchwycić wyjątkowe chwile podczas podróży czy fotografować dziką przyrodę. Opracowany poprzez markę Nikon system redukcji drgań zapewnia ostrość obrazu, a mechanizm ustawiania ostrości pracuje ekspresowo i cicho. Dzięki czemu obiektyw znakomicie się sprawdzi równocześnie podczas fotografowania, jak i filmowania. LEKKI OBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY DO FOTOGRAFII W ZAKRESIE TELE Ten obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX z 4,3-krotnym zoomem to doskonała sugestia jednocześnie dla osób początkujących przygodę z lustrzankami cyfrowymi, jak i poszukujących uzupełniającego obiektywu w dłuższym zakresie ogniskowych. Twórz zaskakujące kombinacje dzięki uniwersalnemu zakresowi ogniskowych od 70 do 300 mm (odpowiednik zakresu 105–450 mm w formacie FX), który pozwala z łatwością znaleźć się w centrum akcji. Uniwersalność tego obiektywu przekłada się na łatwość uzyskiwania niezwykłych zbliżeń dzikiej przyrody czy dzieci podczas zabawy. W dodatku dzięki systemowi autofokusa cechującemu się płynnym i cichym działaniem stanowi doskonały dobór dla osób zainteresowanych filmowaniem. prędki, PŁYNNY AUTOFOKUS: SILNIK KROKOWY firmy NIKON Nowy silnik krokowy marki Nikon jest cichy i błyskawicznie ustawia ostrość. Dzięki temu genialnie się nadaje do filmowania. Zmieniając ogniskową, można natychmiast niezwykle dokładnie ustawić ostrość. W trakcie filmowania silnik pozwala na płynną zmianę punktu ustawienia ostrości, a odgłos jego pracy jest praktycznie niesłyszalny. JAKOŚĆ zdjęć charakterystycznA DLA producenta NIKON Ten obiektyw NIKKOR formatu DX zaprojektowano, żeby w pełni wykorzystać wysoką rozdzielczość i nowoczesną technikę matrycy lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. Soczewka ze szkła o superniskiej dyspersji (ED) redukuje aberrację chromatyczną. Umożliwia to uzyskanie stanowczo szczegółowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, wyraźnej kolorystyce i świetnym kontraście. REDUKCJA DRGAŃ (VR) Opracowany przez producenta Nikon świetny system redukcji drgań usprawnia uzyskanie widocznych zdjęć w trakcie fotografowania z ręki i umożliwia wykorzystywanie czasów otwarcia migawki dłuższych choćby o 4 stopnie². Dzięki temu choćby fotografie wytworzone przy najdłuższej ogniskowej w niekorzystnych warunkach oświetleniowych będą pozbawione efektu poruszenia. Funkcję redukcji drgań można włączać i wyłączać w menu aparatu³. UPROSZCZONE STEROWANIE Możliwość momentalnego przełączania pomiędzy autofokusem a ręcznym ustawianiem ostrości przy pomocy menu aparatu³. Zmiany sposobu ustawiania ostrości dokonuje się przy pomocy menu aparatu, a nie przełączników na obudowie obiektywu. Usuwa to ryzyko przypadkowej zmiany ustawień w trakcie fotografowania i filmowania. ¹ Obiektyw współpracuje z aparatami z kolekcji D3000 (model D3300 i nowsze), aparatami z kolekcji D5000 (model D5200 i nowsze) oraz aparatami z kolekcji D7000 (model D7100 i nowsze). Współpracuje jeszcze z modelem D500. Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
² Zgodnie ze standardem stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association. Po podłączeniu do lustrzanki cyfrowej formatu DX i ustawieniu najdłuższej ogniskowej.
³ Funkcja dostępna jedynie w aparatach z serii D3000 (model D3300 i nowsze) oraz kolekcji D5000 (model D5200 i nowsze). Współpracujące modele aparatów mogą wymagać uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.
GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Lustrzanki cyfrowe