Nikon D7500 Ocena produktu:

od 4499,00 PLN

oszczędzasz do 47%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)
NIKON D7500 Model D7500 z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu zamknięte w niewielkim, zgrabnym korpusie bez dwóch zdań ucieszy fotografujących, którzy nieprzerwanie dążą do perfekcji. Podobnie jak w modelu D500 matryca CMOS formatu DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli w modelu D7500 oferuje zakres czułości ISO, który można zwiększyć do niewiarygodnej wartości odpowiadającej ISO 1 640 000. Aparat jest wyekwipowany w procesor EXPEED 5 firmy Nikon, który proponuje szybsze przetwarzanie obrazu. W dodatku znaczne powiększenie liczby pikseli czujnika RGB do 180 tys. Wpłynęło na większą precyzyjność pomiaru. Filmowcy mogą rejestrować materiał video w rozdzielczości 4K/UHD. Zaimplementowana w aparat elektroniczna redukcja drgań firmy Nikon, działająca przy nagrywaniu filmów Full HD/HD, przeciwdziała niepożądanym ruchom aparatu. Ulepszenia w zakresie ergonomii obejmują odchylany monitor z obsługą dotykową i głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwiający stabilne i wyjątkowo komfortowe trzymanie aparatu. Ten model to także pierwsza lustrzanka cyfrowa firmy Nikon z zastosowaną lampą błyskową, która obsługuje sterowany radiowo, innowacyjny bezprzewodowy system oświetlenia. D7500 to doskonały aparat klasy wyższej dla amatorów fotografii, którzy podziwiają możliwości modelu D500, ale nie potrzebują aż tylu fachowych funkcji. Dostają oni tę samą, najlepszą w swej klasie, jakość zdjęć co w modelu D500, zamkniętą w mniejszym korpusie, który łatwiej obsługiwać. Możliwość fotografowania w tempie 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE oznacza prędkość i precyzję niezbędną do rejestrowania nadzwyczajnych ujęć reporterskich. Ponadto aplikacja SnapBridge pozwala udostępniać te ładne fotografie z dowolnego miejsca.
PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI Jakość zdjęć flagowego modelu D500: matryca formatu DX o rozdzielczości 20,9 megapiksela. EXPEED 5. Czujnik pomiaru światła RGB ze 180 tys. Pikseli. Fenomenalna czułość ISO: perfekcyjne działanie w słabym świetle w zakresie ISO 100–51 200 z możliwością powiększenia do ISO 1 640 000 (odpowiednik). doskonałe rozpoznawanie obiektów: sensor pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli z innowacyjnym systemem rozpoznawania scenerii. Skrupulatne ustalanie ekspozycji nawet przy dynamicznych ujęciach. Pomiar chroniący jasne obszary przed prześwietleniem: nadaje priorytet najjaśniejszym obiektom w kadrze, pomagając uniknąć wypalonych obszarów świateł. skrajna precyzja AF: 51-punktowy system AF zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Można śledzić obiekty, blokować na nich ekspozycję i utrzymywać je w polu ostrości — nawet jeśli jedyne źródło światła to księżyc. Kinowy materiał wideo 4K/UHD: można rejestrować materiał w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Film poklatkowy: łatwe generowanie płynnych i prawidłowo naświetlonych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD i Full HD w aparacie, w pełnym formacie DX. 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE: można zrobić 50 zdjęć w formacie NEF (RAW) albo 100 fotografii w formacie Large JPEG Fine w jednej prędkiej serii. Odchylany wyświetlacz i sterowanie dotykowe: zgrabny odchylany monitor o przekątnej 3,2 cala. Obsługa AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych elementów sterujących w trakcie fotografowania w trybie podglądu na żywo. Wizjer optyczny z pryzmatem pentagonalnym: zagwarantuje niemal stuprocentowe pokrycie kadru. Picture Control – Auto: zaimplementowany w aparat system Picture Control jest wyposażony w osiem części sterujących, w tym nowy Picture Control – Auto, który optymalizuje kolor, kontrast i jasność stosownie do sceny. Samoczynna regulacja zmiennych podczas robienia wielu zdjęć. użyteczność formatu DX: korpus aparatu waży jedynie około 640 g, ma głęboko wyprofilowany uchwyt i jest niepodatny na warunki atmosferyczne. Obiektywy NIKKOR formatu DX są kompaktowe, a współczynnik kadrowania 1,5x w trakcie fotografowania z użyciem obiektywów formatu FX pozwala uzyskać efekt teleobiektywu. Możliwość rozbudowy: kompatybilność z szeroką gamą lamp błyskowych Nikon, a także mikrofonem stereofonicznym ME-1 i mikrofonem bezprzewodowym ME-W1. Zgodność z aplikacją SnapBridge Łączność z aparatem za pośrednictwem komunikacji Bluetooth i Wi-Fi jest przystępna tylko z użyciem aplikacji SnapBridge. Aby móc korzystać z aplikacji SnapBridge firmy Nikon w połączeniu z tym aparatem, należy ją zainstalować na zgodnym urządzeniu mobilnym. Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe firmy Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków przez firmę Nikon i jej podmioty zależne podlega licencji.
Wi-Fi i logo Wi-Fi Certified są znakami towarowymi albo zastrzeżonymi znakami towarowymi organizacji Wi-Fi Alliance.
Android i Google Play są znakami handlowymi producenta Google Inc. informacje techniczne, wygląd, nazwa artykułu i dostarczane akcesoria mogą być różnorodne w poszczególnych krajach. Informacje techniczne i sprzęt mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia i bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta. AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR
Kompaktowy, nowoczesny technicznie obiektyw zmiennoogniskowy w przystępnej cenie.
wyekwipowany w wysokiej jakości system optyczny dedykowany do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX oraz 5,8-krotny zoom zapewniający elastyczność fotografowania w wielu przeróżnych warunkach. Obiektyw jest także zaopatrzony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. Vibration reduction, VR) producenta Nikon i nieszablonowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co gwarantuje rewelacyjne działanie w słabych warunkach oświetleniowych, stabilny obraz w przetworniku i wizjerze oraz szybki i cichy autofokus.
innowacyjny technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy z 5,8-krotnym zoomem i zakresem ogniskowych od 18 do 105 mm dedykowany do formatu DX (odpowiednik dla formatów 35 mm i FX firmy Nikon: 27–157,5 mm).
Zakres ogniskowych od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu sprawdza się rewelacyjnie jednocześnie przy fotografowaniu portretów, jak i robieniu zdjęć architektury i krajobrazów.
System redukcji drgań daje więcej możliwości w trakcie fotografowania bez statywu i zezwala na robienie zdjęć przy czasie otwarcia migawki dłuższym o 3 stopnie.
Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) gwarantuje szybkie i ciche działanie autofokusa.
komponent ze szkła o ultraniskiej dyspersji i soczewka asferyczna gwarantują wysoką rozdzielczość i kontrast, minimalizując jednocześnie aberrację sferyczną, astygmatyzm i inne zniekształcenia.
błyskotliwa faktura pokrywy obiektywu harmonizuje z wykończeniem korpusów lustrzanek cyfrowych producenta Nikon. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM albo FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
nawet DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Lustrzanki cyfrowe