Husqvarna E10 Ocena produktu:

od 548,00 PLN

  • Producent: Husqvarna
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Wyświetlacz elektroniczny: nie
  • Szycie wstecz: tak
  • Ilość ściegów: 21

Maszyna do szycia Husqvarna E10 Maszyna do szycia Husqvarna E10 pokaźny zakres funkcji szycia tak bardzo potrzebnych do Twojej pracy. Szczególnie przydatne ściegi:zygzak potrójnie kłuty,do podszywania ślepego, do materiałów sprężystych wśród nich ściegi rozciągliwe do wszywania gumki, kryte czy ściegi owerlokowe pozwolą uszyć Twoje marzenia.

wyposażona jest w łatwy i instynktowny nawlekacz igły oraz proste mocowanie stopek. Stalowa kompozycja i metalowy chwytacz to zaleta każdej naszej maszyny. Automatyczny nawlekacz igły Nawlekanie nitki poprzez oczko igły zawsze sprawiało problemy.

Dzięki automatowi do nawlekania robimy to szybko i bez problemów. Proste wybieranie ściegów prędki i prosty dobór ściegów przy pomocy jednego pokrętła wyboru ściegów. Potężny ścieg jest oznaczony literą i tą literę wynajdziemy w okienku na przodzie maszyny.

Proste! Zatrzaskowe mocowanie stopek zezwala na łatwą zamianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi samoczynny „zatrzask" i stopka jest gotowa do stosowania.

Wolne ramię Na wąskie ramię prosto założymy rękaw czy nogawkę spodni. Mamy więc możliwość szycia najtrudniejszych i wąskich komponentów. Regulacja docisku stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki prosto będziemy szyć materiały cienkie i grube.

rozszerzamy docisk dla typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest staranniej przesuwany przez ząbki. Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi elastyczne W zestawie ściegów mamy wyjątkowo przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów.

znajdziemy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).niezwykle przydatna jest również gamma ściegów specjalnych do materiałów rozciągliwych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia.

Metalowe podzespoły Części i rama maszyna są wytwarzane ze stali. Wysoka jakość wykonania!

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Maszyny do szycia