Janome E1015 Ocena produktu:

od 445,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Janome
  • Kategoria: Maszyny do szycia

Maszyna do szycia Juno E1015 to jedna z najpopularniejszych domowych maszyn do szycia w Polsce. Jest renomowana z reguły za nad wyraz małą awaryjność, łatwą obsługę i nadzwyczajną jakość wykonania. To idealny dobór dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie szycia, tak jak i dla progresywnych użytkowników potrzebujących prostej i niezawodnej maszyny.

Maszyna zaopatrzona jest w chwytacz wahadłowy, korzystnie znany z tradycyjnych maszyn do szycia. Do stosowania oferuje 15 programów ściegowych, które pozwolą na wykonanie większości domowych napraw, przeróbek, a także na uszycie pierwszych rzeczy kompletnie według własnego pomysłu.

Użytkownik może regulować szerokość ściegu zygzakowego maksymalnie do 5 mm, a także długość każdego ze ściegów do 4 mm. Obsługa maszyny jest prosta i intuicyjna, nie sprawia żadnego kłopotu choćby początkującym.

Z pomocą E1015 można konsolidować materiały, wykańczać ich krawędzie, pikować, cerować, przyszywać zamki i guziczki, obszywać dziurki, ozdabiać podwójną igłą i sporo, sporo więcej… Praca przy maszynie jest nad wyraz komfortowa.

wyposażono ją w zatrzaskowy system mocowania stopek, dzięki czemu ich wymiana przebiega błyskawicznie i bezproblemowo. Z kolei odsłaniane wolne ramię pozwala szyć „na krągło", zdecydowanie usprawniając pracę np.

przy podwijaniu spodni, rękawów czy wszywaniu ściągaczy. To doskonała maszyna do szycia dla każdej osoby, która ceni sobie proste, łatwe i niezawodne urządzenia. Maszyna objęta jest 3 letnią gwarancją.

FUNKCJE MASZYNY 15 dostępnych programów ściegowych, w tym ścieg prosty, zyg-zak, owerlokowy, dekoracyjne Maksymalna szybkość: 860 wkłuć na minutę Płynna regulacja szerokości zyg-zaka - do 5 mm Płynna regulacja długości ściegów - do 4 mm Półautomatyczne obszywanie dziurki Możliwość szycia podwójną igłą Możliwość szycia wstecz Regulacja naprężenia nici górnej Oświetlenie pola pracy: żarówka zastosowany szpulownik Wolne ramię Chwytacz wahadłowy 3-stopniowy mechanizm transportu Zatrzaskowe mocowanie stopek - System Matic standardowE WYPOSAŻENIE Stopka Janome do półautomatycznego (czterostopniowego) obszywania dziurek Stopka Janome do wszywania zamków Stopka Janome do ściegu krytego z dostosowywanym prowadnikiem Stopka uniwersalna Janome Płytka do cerowania (zastępuje wyłączany transport) Szpulki (4 szt.) komplet igieł Rozpruwacz Rozrusznik nożny z przewodem Instrukcja obsługi w języku polskim uzupełniające informacje rozmiary maszyny: 15 x 28 x 38 cm (głęb.

x wys. X szer....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Maszyny do szycia