Janome Juno J15 Ocena produktu:

od 488,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Janome
  • Kategoria: Maszyny do szycia

Maszyna do szycia Juno J15 to perfekcyjne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej i bezawaryjnej, a zarazem prostej, przystępnej w obsłudze maszyny. Genialnie spełni oczekiwania równocześnie dla inicjujących naukę, jak i dla tych, którzy potrafią już poprawnie szyć.

To mechaniczna maszyna, wyekwipowana w 15 programów ściegowych, które są potrzebne do realizacji większości najczęstszych zadań. Z Juno J15 możesz z powodzeniem jednoczyć materiały, wykańczać ich krawędzie, obszywać dziurki, przyszywać guziczki, pikować, cerować, dekorować szyjąc podwójną igłą, przyszywać aplikacje, co pozwoli szyć spektakularne oryginalne projekty dla siebie i najbliższych.

Obsługa maszyny jest nieskomplikowana i przyjemna. Pokrętła służące do wyboru ściegu i jego regulacji są na tyle czytelnie oznaczone, iż ich obsługa jest kompletnie instynktowna. Zatrzaskowy uchwyt mocujący stopki zagwarantuje ich błyskawiczną, komfortową podmianę.

Z kolei możliwość skorzystania z wolnego ramienia ułatwi bez wątpienia szycie „na okrągło", co przyda się w trakcie wykańczania nogawek i rękawów. Wartym podkreślenia faktem jest zastosowanie w maszynie Juno J15 specjalnej osłony, która zabezpiecza przed przypadkowym wsunięciem palca pod igłę.

dzięki temu z maszyny bez obaw mogą korzystać nastolatkowie czy nawet dzieci. Maszyna tworzona jest z najwyższej klasy podzespołów, które zapewniają jej długą, bezproblemową pracę. Dobór maszyny do szycia Juno J15 to dobra decyzja dla każdego, kto ceni sprzęt dobrej jakości, który posłuży w domu przez długie lata.

Maszyna objęta jest 3 letnią gwarancją. FUNKCJE MASZYNY 15 przystępnych programów ściegowych, w tym ścieg prosty, zygzak, owerlokowy, ozdobne Maksymalna szybkość: 860 wkłuć na minutę Płynna regulacja szerokości zyg-zaka - do 5 mm Płynna regulacja długości ściegów - do 4 mm Półautomatyczne obszywanie dziurek Możliwość szycia podwójną igłą Możliwość szycia wstecz Regulacja naprężenia nici górnej Oświetlenie pola pracy: LED 1-punktowy zastosowany szpulownik Wolne ramię, usprawniające szycie na kolisto nogawek i rękawów Chwytacz wahadłowy 3-stopniowy mechanizm transportu Zabezpieczenie broniące przed przypadkowym ukłuciem Zatrzaskowe mocowanie stopek - System Matic charakterystycznE WYPOSAŻENIE Stopka Janome do półautomatycznego (czterostopniowego) obszywania dziurek Stopka Janome do wszywania zamków Stopka Janome do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem Stopka uniwersalna Janome Płytka do cerowania (zastępuje wyłączany transport) Szpulki (4 szt.) zestaw igieł Rozpruwacz Rozrusznik nożny z przewodem Instrukcja obsługi w języku polskim uzupełniające dane rozmiary maszyny: 15 x 28 x 38 cm (głęb.

x wys. X szer....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Maszyny do szycia