Łucznik Everyday Ocena produktu:

od 286,96 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Łucznik
  • Kategoria: Maszyny do szycia
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna wyprodukowana z myślą o osobach początkujących oraz wszelkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którązabrać ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, klasycznych sprzętów, dzięki temu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak całkowitą podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania również przez dzieci. Maszyna ta zaimplementowane 16 programów szycia, które regulowane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność powiększa opcja szycia wstecznego i regulacja prędkości szycia, dzięki którejdopasujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna wyposażona jest we zaimplementowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici i komfortową rączkę do przenoszenia, co znacznie usprawnia transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday ma chwytacz rotacyjny, dotąd dostępny jedynie w maszynach wyższej klasy. Dzięki temu pracuje cicho - lecz pewnie i dokładnie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni poręczna - perfekcyjnie nadaje się do niedużych poprawek krawieckich oraz rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swoim gabarytom, maszyna rewelacyjnie nadaje się do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do minimalnych reperacji podartych ciuchów, ale też będzie wspaniałym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie na dodatek wyśmienitym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin rewelacyjnej rozrywki, lecz także wspomoże rozwój koordynacji wizualnie-ruchowej, zmysłu estetyki oraz wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny i innych cienkich materiałów. Pamiętaj jednak, że jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co z tego wynika - silniku niepokaźnej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych tkanin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia uzupełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, ręczny nawlekacz i szpulki. Maszyna Everyday ma 24-miesięczną gwarancję oraz instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu.

Funkcje
dane techniczne

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Maszyny do szycia