Łucznik Mini Ocena produktu:

od 186,37 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Łucznik
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Szycie wstecz: tak
  • Ilość ściegów: 12
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini posiada szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego urodziwy design, dzięki czemu stanowi genialny podarunek dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin nadzwyczajnej zabawy, lecz także wspomoże rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Dzięki zaś potężnemu wykonaniu i dbałości o detale, będzie służyć dzieciom poprzez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, żeby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini ma dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Poprzez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie potrzeby dobrać naprężenie nici. By ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję samoczynnego szycia, do tej pory przystępną tylko w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na wybór pomiędzy ręczną lub nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji i indywidualnej sprawności manualnej i motorycznej dziecka. W razie potrzeby można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną za pomocą przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

wybór pomiędzy dwoma szybkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, ponadto powiększa bezpieczeństwo operacji i upraszcza nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania nawet przypadkowo zbyt solidne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini dodatkowo komfortowo umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, wbudowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie oraz komfortową rączkę do przenoszenia, co usprawnia jej transport. Ponadto wyposażona jest w diodę LED nad polem pracy, ułatwiającą skrupulatny podgląd szycia oraz pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie potrzeby możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i zabrać ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, nawlekacz, a także szpulki. Maszyna Mini posiada 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu..

Opis
standardowe wyposażenie

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Maszyny do szycia