Toyota J26 Ocena produktu:

od 725,70 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Toyota
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Moc: 65 W
  • Ilość ściegów: 26
  • Kolor: czarny
Nowy model 2017!!!
Toyota Super Jeans J26 Super Strong

Do 30 czerwca w promocyjnej cenie 879 zł!!!

W maszynie Toyota Super Jeans J26 wśród 26 programów szycia znajduje się 15 standardowych programów do szycia (między innymi: do obszywania dziurki, ściegi proste, kryte, zygzakowe, do reperacji, a także overlockowy) i 11 ściegów elastycznych i dekoracyjnych. Wykorzystano innowacyjny system rotacyjnej komory bębenkowej, automatyczny system nawlekania igły, zaimplementowaną skróconą instrukcję obsługi i niezwykle intuicyjny panel sterowania. Zszywa choćby 12 warstw materiału. Posiada w zestawie wyjątkową, tak zwaną pływającą stopkę, zaprojektowaną specjalnie do zszywania grubych materiałów o zróżnicowanej grubości.

Maszyny do szycia producenta TOYOTA - to ponad 40 lat wysokiej jakości i niezawodności!

Pierwsza maszyna do szycia firmy Toyota pozostała skonstruowana w 1946 roku, pod ścisłym nadzorem mężczyzny Kiichiro Toyody, założyciela Toyota Motor Corporation. Jakość pierwszej maszyny do szycia była tak dobra, iż można było skorzystać z tego samego logo co samochody TOYOTA. Od tego czasu maszyny do szycia TOYOTA są synonimami jakości, przychylności dla użytkownika, a także gustownego wyglądu.

cechy artykułu:

Gwarancja 3 LATA Door to door


Wszystkie maszyny do szycia Toyota objęte są 3 letnią gwarancją w systemie "Od drzwi do drzwi". W przypadku awarii maszyny, wystarczy zgłosić problem. Maszyna zostanie odebrana od właściciela, awaria zostanie usunięta a towar zostanie zwrócony tą samą drogą.

Więcej danych

Instrukcja obsługi

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Maszyny do szycia